Tereza Kerndlová se pochlubila krásnou maminkou, která popírá známky stárnutí

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
tereza kerndlova
Zdroj: Profimedia

Tereza Kerndlová většinu roku tráví v domě ve Španělsku. Do této jižanské země za ní často jezdí i její rodiče – tatínek Láďa a maminka Milada. Tereza svou maminku velmi miluje a nedávno jí popřála k narozeninám.

Tereza je na svou maminku velice fixovaná a je jasné, že je to pro ni jeden z nejdůležitějších lidí na světě.

Nicméně Milada si prošla těžkou zkouškou, společně s ní i její rodina. V roce 2020 její dcera totiž oznámila, že mamince se vrátila rakovina.

Musela opět bojovat

„Děje se to znovu. A nejde dál dělat, že jsou věci v pořádku. „Ona“ si nevybírá. „Ona“ udeří opakovaně a i po mnoha letech se může vrátit,“ svěřila se zpěvačka.

Bylo jasné, že na mysli má rakovinu. Tu její maminka porazila už v minulosti. Před sedmnácti lety bojovala s rakovinou prsu.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Tereza Kerndlova (@terezakerndlova)

Nyní to vypadá, že je maminka zase v pořádku a vypadá nádherně. Je jasné, po kom Tereza zdědila svou krásu. Maminka za ní často létá do Španělska, kde Tereza s manželem Reném koupili dům a tráví v něm většinu roku.

Po mamince zdědila krásu

Lásku ke své mamince nyní zpěvačka vyjádřila na svém Instagramu. „Moje nejoblíbenější VÁHA! Všechno nejlepší k narozeninám, mami. Včerejším. Milujuuuu Tě, to Ty víš. Sítě nám všem večer spadly, tak to doháním dnes ráno,“ napsala Tereza a k popisku přidala i pár srdíček. Zpěvačka tak narážela na globální výpadek sociálních sítí.

Ostatně zpěvaččinu maminku její fanoušci ze sociálních sítí znají. Tereza svou maminku často ukazuje a samozřejmě i oznamuje, jak se jí daří po zdravotní stránce.

„MY! Poslední dny tady a po půl roce pohromadě. Nejvíc. Mamce konečně dovolili odletět. Její LÉČBA ZABRALA a my nemůžeme být šťastnější,“ napsala třeba Tereza před několika týdny.

Snad se teď s maminkou budou vídat častěji. Ostatně právě dnes má zpěvačka 35 let, takže oboje narozeniny spolu určitě oslaví.

Zdroj: Instagram

Autor: Barbora TurkováSouvisející články