Tereza Kerndlová ukázala, jak se žije na vesnici, a polonahá osedlala traktor

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tereza kerndlova
Zdroj: David Kundrát / Czech News Center / CNC / Profimedia

Tereza Kerndlová se vrátila do České republiky. Před několika měsíci sice spolu s manželem koupili krásnou vilu v zahraničí, nyní se ale vrátili na vesnici.

Tereza se se svými fanoušky podělila o fotografie a videa, ve kterých je jasně vidět, jak si vesnický život užívá a umí také přiložit ruku k dílu. Jak sama uvedla, život na vesnici je také fajn a určitě má něco do sebe. Fanoušky ale možná překvapila tím, k jaké činnosti se oblékla do plavek.

Sekat na traktoru trávu a ještě v plavkách? Pro zpěvačku žádný problém

Česká zpěvačka se předvedla při činnosti, která je na vesnici velmi populární a hlavně potřeba. Každý, kdo má nějaký kus zahrady, ji musí jednou za čas posekat. A právě na tuhle činnost si můžete objednat i Terezu Kerndlovou.

Na svém Instagramu ukázala snímky i videa, jak zručně ovládá traktor na trávu a vůbec se nebojí řízení ani ničeho jiného. Navíc se na traktor velmi střídmě oblékla – vidět ji můžete pouze v černých plavkách a obutou do klasických tenisek.

Nutno dodat, že takto oblečenou zahradnici by uvítal nejeden majitel velké zahrady. Podle videí si takovou práci Tereza užívala, přece jen je to změna oproti mikrofonu a vystoupení na pódiu. A také je to jiný život oproti tomu ve Španělsku, kde teď s manželem trávila poslední měsíce.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Kerndlova (@terezakerndlova)

Vilu mají zrekonstruovanou a mohou si užívat luxus, který nabízí

Celá rekonstrukce a opravy trvaly celých pět měsíců. Takovou dobu spolu strávili manželé, aby si poté mohli užívat nejen luxusního nábytku a pohodlí, ale také moře, protože si vilu koupili ve španělském letovisku Estepona.

Po úpravách a drobném zařizování Tereza nechala své fanoušky nahlédnout do jejich nového hnízdečka lásky. Vila stojí hned u moře, má velkou terasu a všechny komponenty vypadají luxusně.

Za Terezou se byli podívat také její rodiče a do Česka se pak vrátili všichni společně. Nyní může zpěvačka vypomáhat také doma, v malé vesnici v Jihomoravském kraji. Mnoho mužů by si jistě nechalo narůst trávu metr vysokou, jen aby si mohli zavolat krásnou zpěvačku přímo domů.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články