Tereza Kerndlová znovu provokuje jen v prádle. Tentokrát vypadá jako jedna světová popová hvězda

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tereza kerndlova
Zdroj: Profimedia

Tereza Kerndlová je česká zpěvačka, která rozhodně vynikne nejen svým hlasem, ale oslní hlavně svou krásou. Tu se rozhodně nestydí ukázat. Zpěvačka se v posledním příspěvku na instagramu ukázala jako jedna slavná popová hvězda.

Tou není nikdo jiný než Jennifer Lopez. Ta patří mezi nejkrásnější zpěvačky světa. Ona sama si nejvíce hýčká svůj zadeček, který má pojištěný na několik milionů.

Na snímku Tereza vypadá opravdu jako JLo

Tereza Kerndlová ráda provokuje své sledující. Nejinak tomu je i v tomto případě, kdy se rozhodla ukázat vyšpulené rty a sexy pózu, za kterou by se nemusela stydět ani Lopez.

Na fotografii je Tereza oblečená pouze do spodního prádla, na hlavě má barevnou čelenku a vypadá to, jako by se chystala na letní dovolenou. Popravdě se ale chystá na koncertní představení v Havířově.

Komentáře byly plné otázek, jestli přijede na zahradním traktoru nebo přijde na podium oblečená stejně, jako je na snímku. Nutno dodat, že Tereza je velmi sexy, a nejeden mužský pohled určitě nespočinul jen na jejím obličeji.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Kerndlova (@terezakerndlova)

Tereza vystoupila v letním kině společně s dalšími hosty

Terezu mohli fanoušci vidět právě v Havířově, konkrétně v letním kině, kde vystoupila s dalšími interprety. Mohli tak zjistit, jestli je ve skutečnosti stejná, jako se prezentuje na sociálních sítích.

Zpěvačka se momentálně vyskytuje hlavně ve své rodné vesnici. V zimě ale spolu s manželem koupili krásnou vilu přímo ve Španělsku poblíž pláže.

Nedávno dokončili rekonstrukci, se sledujícím se také podělili o to, jak některé části vily vypadají. Chtějí se tam často vracet, a především tam strávit letní měsíce, protože Tereza je známá tím, že miluje slunce a opalování.

Se svými fanoušky se ráda dělí o novinky nejen z pracovního prostředí, ale postuje snímky také své rodiny nebo manžela. Je vidět, že je s ním spokojená a ani po osmi letech nehodlá nic měnit.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články