Tereza Kostková se na nějakou dobu musí rozloučit s divadlem. Ukázalo se, že má covid

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tereza kostkova
Zdroj: Profimedia

Ačkoliv už se o covidu nemluví v takové míře jako loni touto dobou, bohužel je tu pořád mezi námi a ohrožuje nejen starší lidi, ale také ty, kteří téměř ani nevědí, kde se nakazili.

Své o tom ví také moderátorka StarDance a herečka Tereza Kostková, kterou koronavirus dostihnul. Bohužel se tak neví, jestli se vůbec sobotní kolo taneční soutěže uskuteční, protože se potkala s mnoha lidmi, které mohla dále nakazit.

Tereza poslal vzkaz fanouškům

Tereza je velmi aktivní na Instagramu, takže není divu, že se svým fanouškům ozvala přímo z postele. Bohužel, nejde o žádnou žhavou scénu, ale vyjádřila lítost všem, kterým zkazila program, ať už divadelní, nebo ten televizní.

„Mam ráda originální, neběžné příspěvky, ale až tak to snad ani být nemuselo… moji milí sledovatelé, přátele, kolegové, asi si pocity v takovéhle situaci umíme vzájemně dobře představit,“ začala své vyprávění.

Přiznala se, že všechna opatření dodržuje, proto je zvláštní, že se jí nemoc nevyhnula. Tento týden měla naplánované kromě moderování také účinkování v divadle. „Myslím na každého, komu mé onemocnění zasáhlo do jeho plánů na tento týden, a především do jeho práce.“

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Tereza Kostková (@terakost)

Tereza i v županu vypadá skvěle

Tereza na fotografii nevypadá, že by nějak trpěla, a to také přiznala. Má lehčí průběh nemoci, což je zajisté skvělá zpráva. Teď už zbývá jen čekat, jak dopadnou výsledky dalšího testu. Tereza se fanouškům ukázala v županu a na gauči při odpočinku.

„Kurýruji se poctivě v naději, že brzy si společný čas v divadle, v rozhlase i na parketu StarDance nahradíme a naplníme. S přáním pevného zdraví a vnitřní síly Tereza,“ doplnila ještě česká herečka.

Společně s Markem Ebenem moderuje už jedenáctý ročník taneční soutěže StarDance, ve kterém soutěží profesionální tanečníci s českými osobnostmi. I ty se bohužel budou muset podrobit testování. Komentáře u jejího příspěvku jsou plné slov podpory a přání rychlého uzdravení nejen od fanoušků, ale také českých celebrit.

Autor: Raina TomanováSouvisející články