Zuzana Belohorcová si užívá rodinnou pohodu. Na první pohled vyděsila fanoušky plešatou hlavou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
zuzana belohorcová
Zdroj: Marek Patek / CNC / Profimedia

Slovenská moderátorka Zuzana Belohorcová umí volný čas využít naplno. Když zrovna nemá plnou hlavu povinností, snaží se věnovat své rodině. S manželem Vlastimilem má dceru a syna, a vymýšlí tak pro ně společné výlety, které si užijí všichni čtyři.

Děti milují vodu a dovádění v bazénu. A když už to nejde doma na zahradě nebo na venkovním koupališti, protože je na to příliš chladno, stále existují vnitřní bazény, kde se děti mohou vydovádět a dospělí zrelaxovat. A přesně takové místo pro společný den s rodinou Belohorcová zvolila.

Na svém Instagramu se s fanoušky podělila o zážitky z krásně prožitého dne a o několik těch nejzajímavějších fotografií. Na některých z nich ale vlivem vody její vlasy téměř nejsou vidět a mnohé tak možná šokovala myšlenka, že Belohorcová shodila vlasy.

Vířivka, pěna i pořádný relax na lehátku

Když se na druhý pohled všichni uklidní a zjistí, že Zuzana má vlasy stále na svém místě, mohou si fanoušci prohlédnout celou sérii fotek, na kterých je nejen moderátorka, které to v jednodílných plavkách velmi sluší, ale také zbytek její rodiny.

Děti si užívají především bublinek a pěny v některých částech bazénu, Zuzanin manžel Vlastimil s nimi dovádí a později odpočívá ve vířivce, sama Zuzana se pak po vylezení z vody protahuje a chystá se k relaxaci na lehátku. To je jenom část ze zážitků, které Zuzana s fanoušky sdílela.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova)

Je vidět, že nic nemá nad den strávený s rodinou. I když bazén sám o sobě vypadá lákavě, je jasné, že by si ho moderátorka sama tolik neužila. „Vždy se s manželem snažíme vymýšlet nějaký program, při kterém se děti zabaví a my poznáme nová místa v okolí,“ vysvětlila svým fanouškům.

Krásné plavky, krásná žena

Rodinná pohoda dýchá z fotografií až na fanoušky. Ti se rozplývají nad tím, jak si umí moderátorka užít volný čas s těmi, které miluje nejvíc. A samozřejmě nechybí ani celá řada slov chvály, protože, jak již bylo zmíněno, v plavkách to Zuzaně opravdu sluší.

„Krásné plavky. Ale nebyly by tak krásné, bez té krásné ženy. Postava, opálení, krása. Užívejte všichni. Závidím vám to ale,“ svěřila se jedna z fanynek. „Velmi se podobáte mamince,“ uvažuje někdo v dalším komentáři. Ostatní fanoušci jen stručně připisují srdíčka a přejí Zuzaně krásný den.

Že zase někam s rodinou brzy vyrazí, je více než jasné. Pravděpodobně se také opět podělí o zážitky s fanoušky. Na Instagramu Zuzany Belohorcové je jednoduše stále co sledovat a ona je ráda, že může svou rodinnou pohodou inspirovat ostatní.

 

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články