Zuzana Belohorcová se odhalila a krutě se jí to vymstilo. Valí se na ni kritika, která nebere konce

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
zuzana belohorcova
Zdroj: Profimedia

Zuzana Belohorcová je známou moderátorkou, která dříve moderovala pořady jako Peříčko nebo Láskanie. V poslední době si však užívá hlavně slunce, pláží a moře. V rámci toho, že celebrity zveřejňují své snímky bez filtru a retuší, rozhodla se udělat stejný krok. A fanoušci jí to dali sežrat, jak si všiml Blesk.cz.

Bohužel se ale setkala s ostrou kritikou, která nebrala konce. Sama možná nečekala, že se fanoušci budou vyjadřovat někdy i velmi peprnými výrazy na její postavu. Možná dokonce litovala, že se do situace dostala. Nyní se musí smířit s tím, že je také jen člověk, který má svoje chyby.

Ne každá žena se na sociálních sítích ukáže v pravém světle

Nikdo nechce ukázat, že má pár vrásek navíc nebo se mu nedaří zhubnout určité partie na těle. Belohorcová se rozhodla své tělo vystavit na odiv, ale přijala za to množství kritiky, která nebrala konce. Bohužel, většina českých celebrit se ukazuje s filtry, někdy se dokonce stane, že fanoušci na ulici nevědí, že jsou to právě ony.

Ochablá kůže, pihy nebo jiné nedostatky jsou u každého normální. Lidé ale mají vnuknutou představu, že jejich idol musí být dokonalý. Možná půvabná moderátorka s kritikou počítala, určitě ale ne v takovém množství, v jakém skutečně přišla.

Jak je vidět, moderátorka rozhodně s nahotou nemá problém. Její momentky z dovolené můžete sledovat právě na instagramu, kam přispěchala také s neretušovaným snímkem své postavy. Během opalování ve žlutých plavkách se slovenská kráska ještě usmívala.

Na svém profilu má 126 tisíc sledujících, kteří tak viděli její pokožku, která kvůli slunečním paprskům byla dost vrásčitá. Na fotografii je také jasně vidět, jak se kráska potí, a z horního dílu bikin se drala silikonová ňadra. S kritikou se sice možná musí počítat, na její adresu ale byla zvolena někdy dost drsná slova.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova)

Hrozný dekolt, nohy a na slunce už nelezte!

„To je hrozný ten dekolt, spálený a vrásčitý,“ zní jeden komentář od její fanynky. „Vypadá to, jako by vám bylo 70 let,“ přisadil si někdo jiný. Mimo jiné dostala moderátorka také cenné rady do života: „Slunce, zabiják kůže. Dnes už se opalují jen blázni, promiňte.“

Kritiku schytala snad na všechny části těla, které byly na fotografii vidět. „Nožky též nevypadají hezky.“ Mezi kritiky byly hlavně ženy, muži se k fotografii sympatické blondýnky stavěli spíše pozitivně. „Slunce dá pokožce zabrat a přidá na věku, ale jste to vy a je fajn, že jste sama sebou,“ reagoval jeden z nich.

Objevily se i vtipné komentáře: „Panebože, vy máte vrásky a spálený dekolt. No panebože, není to tím, že jste člověk? To se tu na instagramu nesmí, Zuzi.“

Snímky můžete zhodnotit také vy, všechny najdeme na profilu slavné moderátorky. Rozhodně se ale za nás nemá za co stydět, vždyť ji brzo čeká pátý křížek na krku.

Navíc o sebe pečuje a nebojí se přiznat, že chodí na plastiky. Tou poslední byla úprava očních víček, která jí na věku ubrala.

Autor: Raina TomanováSouvisející články