Honza Musil přivítá do rodiny další dítě. Jaká role ho čeká?

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
honza musil
Zdroj: Profimedia

Honza Musil poslal do světa novinku, se kterou se pochlubil na svém instagramu. Do jeho rodiny totiž přibude další dítě. Jak uvedl server Super.cz, stávající role pro něj nebude novinkou. O jaký přírůstek se tedy jedná?

Musilova mladší dcera Veronika mu totiž před několika dny přinesla šťastnou novinu, že bude znovu dědečkem. „Do naší rodiny se narodí nové miminko. Být čtyřnásobný dědeček bude moc krásný. To u nás bude veselo,“ napsal k příspěvku na instagramu Musil. „Moc se těšíme a hlavně klidný průběh mateřství a zdravíčko!“ doplnil moderátor.

Jeho dcery mu daly již tři vnoučata

Moderátor už je rozený matador. Jeho dvě dcery už mu porodily tři vnoučata. Jakuba má právě od nyní těhotné mladší Veroniky, starší dcera Lucie přivedla na svět Sáru a Viktorii. Uvidí se, jestli se síly vyrovnají a bude to druhý kluk, nebo budou holky v přesile.

Musil se fotkami vnoučat rád chlubí na sociálních sítích. Proto se musel pochlubit také snímkem s Veronikou, ke kterému připojil právě tuto novinu. Obě dcery má moderátor s bývalou manželkou Ivetou.

Manželství jim bohužel nevyšlo, protože moderátor přiznal svou sexuální orientaci a již několik let je ve vztahu s Jakubem Bialým.

S Ivetou má Honza ale skvělé vztahy a báječně spolu vycházejí. Moderátor je totiž i po takových letech vděčný za to, že mu porodila dvě zdravé děti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Honza Musil/Jan Gareth Musil (@musilhonza)

Již pět let jsou s přítelem v registrovaném partnerství

S přítelem Jakubem je sice dělí 24 let, ale vypadá to, že jsou si skutečně oddaní. Serveru iDnes.cz dali oba rozhovor, ve kterém se svěřili se svou láskou a tím, jak to doma mají. Prozradili například, jestli to pro ně byla láska na první pohled. A jak je vnímá veřejnost? „Někdo nás nemusí a někdo nás bere,“ krčí rameny Musil.

„My si žijeme svůj život, a pokud se někdo slušně na něco zeptá, odpovíme. Pokud je někdo útočný, sprostý nebo nevychovaný, je lepší to přejít. Převážná většina lidí je ale pohodářů, a tak se nám žije v podstatě hezky,“ dodal moderátor v interview pro iDnes.cz. A Jakub s ním souhlasí.

Hádají se doma? Podle Musila se s jeho partnerem pohádat ani nejde. Jakub zase tvrdí, že jsou pro něj hádky ztrátou času, takže pokud vycítí, že se k ní chystá, raději odchází z místnosti. A domácí práce mají muži rozdělené, protože jednoho baví kuchtění a druhého zase vaření.

Společně se oba starají o zvířata a také zahradu. A navzájem se do prací nepletou, protože vědí, že ten druhý to udělá nejlépe, jak dovede. A protože spolu pracují, jsou spolu prakticky sedm dní v týdnu dvacet čtyři hodin denně. Takový vztah jim ale vyhovuje a zatím ponorková nemoc nepřišla.

Zdroj: iDnes.cz, Super.cz, Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články