Tereza Pergnerová potřebuje poradit se svou okatou dcerou. Přišla na ni puberta

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tereza pergnerova
Zdroj: Profimedia

Tereza Pergnerová byla známou celebritou především dříve, v poslední době se v televizi až tak nevyskytuje. V současnosti ale připravuje nový podcast s názvem O všem? Ovšem!, ve kterém se bude věnovat nejrůznějším tématům a s fanoušky v něm probírat zkušenosti ze života. A první díl věnuje právě pubertě.

Ona sama vychovává dceru, která si teď tímto náročným obdobím změn prochází, a Tereza tak ví, o čem bude mluvit. Na první díl pořadu se velmi těší. Aby fanoušky alespoň trochu nalákala, zveřejnila také na Instagramu fotku se svou dcerou, která na první pohled pubertu vystihuje.

Dívka, která je své matce mimochodem velmi podobná, neváhala na fotce vypláznout jazyk a předvést šílený obličej. To ale koneckonců k tomuto věku tak trochu patří, a navíc Pergnerová už v minulosti ukázala, že má sama šílenosti na rozdávání.

Jak přežít?

K fotografii sdílela moderátorka poměrně dlouhý popisek, ve kterém popisuje pubertu jako něco náročného, ale zároveň krásného. Protože podle ní nejsou děti v tomto období jenom starostí, ale zároveň jsou také ve věku, kdy si mnoho věcí dovedou s rodiči užívat.

„Opomněla jsem Vám připomenout téma velmi výživné – PUBERTA. JAK toto období nejlépe PŘEŽÍT? Co vše jsme zažili s našimi puberťáky? (Těším se na historky veselé i konfliktní.) Jaké vypjaté situace jsme museli řešit a jak se nám to povedlo?“ píše Pergnerová na Instagramu.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Tereza Pergnerová (@terezapergnerovaofficial)

Je na ní vidět, že ona sama svou dceru miluje, a ačkoli si s ní prošla těžkými chvílemi, bylo mnohem víc těch, které byly příjemné. O tyto informace se chce se svými fanoušky dál dělit. A mnoho z nich už v komentářích projevuje nadšení a souhlas s jejím vyjádřením.

Bojím se, aby mé děti nebyly po matce

Někteří fanoušci se rozplývají nad tím, jak to oběma ženám na fotce sluší. Jiní se rovnou chytají nadhozeného tématu a věnují se konverzaci o pubertě. „Já se bojím, aby moje děti nebyly po matce. Protože když si vzpomenu na sebe v pubertě..,“ směje se jedna z fanynek.

„Terezko, jste krásná maminka a vaše dcera je také kráska. Tatínek vás určitě obě bedlivě hlídá,“ lichotí další komentář, na který Pergnerová zareagovala několika usměvavými smajlíky a lichotku přijala podobně jako mnoho dalších, kterých je pod příspěvkem plno.

Tereza rozhodně ví, jak rozproudit debatu, a o příspěvky tak není pod fotografií nouze. Není se ani čemu divit, že se na vysílání podcastu těší, vždyť puberta je sice téma složité, ale zároveň se dá očekávat celá řada vtipných historek. A Pergnerová byla vždy někým, kdo své fanoušky umí pobavit.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články