Tereza Pergnerová navštívila netradiční místo, kde byste rozhodně nechtěli nocovat

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
tereza pergnerova
Zdroj: Profimedia

Už dávno není tou střelenou holkou, co nás zdraví v televizním pořadu Eso Čágo, bélo, šílenci! Je to úspěšná moderátorka, zakladatelka nadačního fondu a máma dvou dětí. A právě s nimi momentálně vyráží po Čechách na výlety, což ji zavádí do různých zajímavých koutů v našich končinách. O jeden takový se podělila na svém instagramu.

Putování moderátorky, která se po problémech s drogami dostala na výsluní prováděním reality show VyVolení, můžete sledovat na jejím instagramovém profilu.

Pergnerová je aktivní především na stories, kam nahrává střípky ze svého života. A právě ty poslední zaujaly naši redakci.

Poznává krásy České republiky

Se svou rodinou – dlouholetým partnerem Jiřím Chlebečkem, dcerou Natálií a starším synem Samuelem – občas vyrazí na nějaký ten výlet. Své toulky vždy opatří hashtagem #rozchodmecesko, aby je lidé mohli snáze vyhledat nebo se také zapojit do poznávání krás České republiky.

Na krátkých záběrech pak Pergnerová zachytila své děti, jak sbírají lesní plody rovnou do pusy, nebo jaké nacházejí houby. Objevují se i vtipné komentáře, kterými hodnotí výkon své dcery, která dle všeho trochu přecenila své síly. I tak se však všichni dostali do vytouženého cíle.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Pergnerová (@terezapergnerovaofficial)


A co je tam čekalo? Dřevěná chatička označená cedulí „Chilkoot“, kterou někdo postavil vlastními silami a opatřil základním vybavením – zrcátkem, toaletním papírem, roštem, pilou nebo palandami.

Na první pohled to možná vypadá jak romantické místo, na ten druhý už ale přestává veškerá legrace.

Strašidelné obrázky

Zvlášť v jednom záběru vypadá stavení, ke kterému patří i lavičky a ohniště, děsivě. „Jak se tomu říká, když vstupuješ do opuštěných prostor,“ ptá se Pergnerová tiše své dcery.

Pak si všimne, že na jedné z postelí něco leží. „To jsou obrázky? Já nemám brýle,“ sdělí jí. Natálka jí pak ukazuje výtvory předešlých návštěvníků, které zachycují onu chatu i ohniště. Když se na ně zasvítí čelovkou, vypadají pěkně strašidelně.

„Můžete tu přespat. Myslím, že by to mohl být fajn zážitek,“ říká ještě moderátorka oblíbeného pořadu Mise nový domov, jenž pomáhá lidem, kteří se dostali do tísně.

Dle všeho ale Pergnerová s rodinou přespání neriskovala a šla o dům dál. A co vy, troufli byste si na takovém místě přenocovat?

Zdroj: Instagram, Šíp

Autor: Marek SlaninaSouvisející články