Míra Hejda vzal svého tříměsíčního syna na pivo. Vedli na něm sofistikovanou debatu

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
hejdovi
Zdroj: Profimedia

Míra Hejda se nedávno stal pyšným otcem malého Nicolase, kterého mu porodila jeho manželka Zorka. V dubnu se tak na internetu objevilo několik zpráv, díky nimž se mohli jejich fanoušci rozplývat nad malým miminkem. Teď zveřejnil na dvém instagramu fotografii se synem, kterého vzal dokonce na pivo.

Do poslední chvíle nikdo nevěděl, jestli to bude holka, nebo kluk. Dohodnuté neměli manželé ani jméno, protože Míra chtěl typicky české jméno, zatímco Zorka zahraniční. No a jak to dopadlo, už všichni něco málo přes tři měsíce víme.

Míra Hejda je pyšným tátou, byl dokonce u porodu

Zorka Hejdová ve svých třiceti letech rodila několik hodin, po celou dobu ale byl její manžel nablízku. Nemohl se dočkat, až se mu syn narodí. Server Blesk.cz uvedl, že Míra strávil se Zorkou několik hodin, než konečně porodila.

Zorka rodila v pražské porodnici a hned po porodu se synem pochlubila na sociálních sítích. Zorka k tomu přidala i roztomilý příspěvek.

„Tak dlouho jsem se snažila představit si ten okamžik, až tě poprvé sevřeme v náruči. Představovala jsem si, jak asi budeš vypadat, jak budeš vonět…,“ rozněžnila se na svém instagramu.

Kromě toho, že se na internetu rozplývala nad malým Nicolasem, vychválila Zorka také svého manžela, který jí byl oporou. „Byť mám některé fáze trošku v mlze, pamatuju si, co pro mě znamenal tvůj hlas, jak jsem vnímala každé tvoje slovo, jak jsem mohla celou dobu pevně svírat tvoji dlaň! Bylo to nepopsatelný, lásko… Miluju tě!“

Manželé Hejdovi ještě před porodem vybírali pokojík, jehož vzhledem ale zmátli několik fanoušků, kteří si mysleli, že to bude opravdu kluk, protože tapeta na zdi byla s autíčky. Hejdová ale uvedla, že se jednalo o pokoj, který nebyl u nich doma a pohlaví netuší ani sami dva.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Míra Hejda (@mirahejda)

Hejda s Nicolasem vyrazil na jedno čepované

Míra Hejda na svém instagramu zveřejnil fotografii roztomilého Nicolase, který se vesele usmívá, zatímco jeho táta Míra se pouští do jednoho čepovaného. Vtipný příspěvek doplnil ještě videem, který si dal do příběhu – tam si se svým synkem povídal a podle svých slov „vedli sofistikovanou debatu“.

Míra vypadá, že si roli otci velmi užívá, a je to velmi dobře. Zorka si tak může od mateřských povinností odpočinout, protože má v manželovi velkou oporu. Míra byl navíc u celého porodu, takže ví, jak je těžké přivést na svět dítě. Proto se nebojí v domácnosti pomoci a malého Nicolase například přebalit nebo vykoupat.

Po porodu se vyjádřil takto: „My jsme prostě jeli na kontrolu, kde Zorce řekli: tak rodíte. Já čekal v autě a Zorka mi psala, že rodíme,“ řekl oblíbený moderátor. Doktor ho prý poslal ještě najíst, ale nakonec se malého Nicolasovi chtělo na svět o mnoho hodin později.

Zdroj: Instagram, Blesk.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články