To bude jízda: Veronice Žilkové tankuje benzín její rozkošná čtyřletá vnučka

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
veronika zilkova
Zdroj: David Kundrát/Czech News Center / CNC / Profimedia

Herečka Veronika Žilková je sice showbyznysem poměrně zaměstnaná, nicméně na rodinu si čas vždy najde. Její vnučka Mia je pro ni důležitým malým človíčkem, který pro ni dělá víc než jen to, že jí vykouzlí úsměv na tváři. Dokonce už umí i tankovat, jak se herečka pochlubila na svém Instagramu.

Malé Mie jsou teprve čtyři roky. Její maminka Agáta Hanychová ji ale už teď zvládla vychovat skvěle a z holčičky se stává šikovná a roztomilá malá slečna. Když se tak cestou do školy zastavila Žilková s vnučkou pro benzín, neměla holčička problém dotankovat.

Fanoušci si nicméně mohou oddechnout, nejednalo se samozřejmě o pumpu skutečnou, ale o dětskou napodobeninu, na které si malá Mia mohla vyzkoušet, jak to funguje, a co jí vlastně v budoucnu jako řidičku čeká.

Nadšené motoristky

Dávno není pravda, že jsou auta jenom hračky pro kluky. Mia bude jednou podle všeho skvělá řidička a už teď se na to svědomitě připravuje. A její babička jí jde skvělým příkladem. Na fotce, kterou sdílela herečka na sociální síti, se obě blondýnky vesele usmívají.

„Cestou do školy mi vnučka dotankovala benzín. Super!!! Takže dnešní cvičení bude pořádná jízda,“ píše Žilková u příspěvku. Je jednoduše vidět, že i když se sejdou dvě ženy, auto a tankování benzínu se snadno mohou stát hlavním tématem dne.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Veronika Zilkova Stropnicka (@veronikazilkovastropnicka)

Bude v budoucnu jezdit Mia s nějakým malým a roztomilým autíčkem, nebo si pořídí pořádný teréňák? To je zatím otázka, na kterou je možná trochu brzy, nicméně je jasné, že tahle holka se na silnici jen tak neztratí. A její babička také ne.

Podobu nezapřou

To, že si je Žilková s vnučkou podobná, musí vidět snad i slepý. Není se tak čemu divit, že ani fanouškům tenhle fakt neunikl a většina se jich v komentářích věnuje právě otázce, po kom je malá Mia tak roztomilá.

„Prý že je po Jakubovi, pfff. Já bych teda řekla, že je spíš po vás,“ píše jedna fanynka. „Měly byste udělat fotku, na které budete všechny tři. Vy, Agátka i Mia. Hrozně jste si všechny podobné,“ doplňuje další příspěvek.

Zda se nakonec malá Mia také stane hvězdou showbyznysu, jako většina její rodiny, nebo se vydá úplně jiným směrem, to se teprve uvidí. Už teď je ale jasné, že fotka z čerpací stanice nebyla tou poslední, která se na internetu objevila.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články