Veronice Žilkové se bortí soukromý život. Herectvím si vydělá sotva na telefon a provázejí ji další nepříjemnosti

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
veronika zilkova
Zdroj: Profimedia

Veronika Žilková patří mezi stálice české filmové scény. Vidíte ji nejen ve filmech a seriálech, ale působí také na divadelních prknech. Nyní se rozhodla podělit o své problémy v soukromí.

Veronika se po vzoru své dcery Agáty Hanychové rozhodla komunikovat s fanoušky pomocí sociálních sítí, které jsou dnes velmi oblíbené. Herečky, zpěvačky a další celebrity se tak snadno dostanou ke svým fanouškům a sdílí s nimi soukromí i další zajímavosti ze svého života.

Herectví je pořád jen práce, smůla se nevyhýbá ani Žilkové

S fanoušky si Veronika nejen povídala, ale také jim předvedla, jak ve volném čase cvičí. Jak sama popsala, nechala je nahlédnout do svého života, který rozhodně není jednoduchý, jak se na první pohled může zdát, když je herec hercem.

Herci jsou prostě jen pracující lidé, jako my ostatní smrtelníci. Není tak výjimkou, že se jim prostě občas „zadaří“, a nešťastné náhody jsou na denním pořádku.

„Mám úplně rozsekaný mobil, mám tam takové čárečky, takže vás v podstatě nevidím, ale vy, doufám, mě ještě trochu vidíte,“ svěřila se Veronika.

„Takže první, co udělám, je, že ten honorář, který si teď vydělávám za film, pravděpodobně celý utratím za nový telefon, protože mi upadl a je rozsekaný,“ ulevila si herečka před fanoušky. Je to nepříjemnost, která se přihodila možná každému z nás.

Kromě telefonu řeší herečka také nemocné pejsky

Není to jediná nepříjemnost, která se herečce v posledních dnech přihodila. Starat se musela také o své pejsky, kteří měli zdravotní problémy. „Pak jsem měla oba mopsíky nemocné, takže jsem s nimi jezdila k veterináři, dostali antibiotika, měli rentgeny a ještě různé ultrazvuky.“

„Tam ještě ten honorář za film stačil. A tím jsem skončila. Takže jsem teď natočila film a zaplatím si nový telefon, veterináře a jsem na nule. Kdo má pocit, jak se máme super, tak nemáme,“ nebrala si servítky Žilková a přiznala, že herectví rozhodně není zlatý důl.

„Sousedi mi tady probourali zeď, jak jsme cvičili, takže mám úplně proteklý strop. Celou rekonstrukci, kterou jsem dělala na jaře, budu řešit s pojišťovnou,“ ukončila svůj stěžovací monolog Žilková.

I takové celebrity, jako je česká herečka, si občas projdou krizí, ve které musí řešit několik nepříjemných situací během několika dní. Ale stejně jako ostatní lidé, se z toho musí oklepat a prostě jít dál…

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články