Tomáš Plekanec psychicky rozebral manželku na squashi. Ta to vzala s úsměvem a slíbila pomstu

od Soňa Jiroutová
< 1 minuta čtení
Tomas Plekanec
Zdroj: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová na sebe pějí ódy v každém rozhovoru, který poskytují. Nyní se ale ukázalo, že se umí i pošťuchovat a panuje mezi nimi zdravá rivalita.

Manželé své pošťuchování směřují do sportovních aktivit a sdílí jej se svými fanoušky. Na hokejistově instagramu se tak fanoušci dočkali videa z rodinného squashe.

Co se škádlívá, rádo se mívá

„Kolik to je,“ ptá se opakovaně na videu kapitán hokejového Kladna. Jeho manželka to ale bere s nadhledem a odpovídá mu: „Však já tě dostanu, počkej. Já se to naučím!“

Pleky se ale nedá a pořád opakuje, kolik to je. Snaží se tak svou manželku dotlačit k tomu, aby přiznala, že nad ní vyhrává 2:0 na sety.

„Já se to naučím. Pak už si v žádným sportu nezahraješ,“ reaguje na jeho dotazy bývalá tenistka, a aby bylo jasno, tak ještě dodává, že myslí raketové sporty.

Cílem je psychické rozebrání

Lucie se snaží o sto šest a připomíná, že jsou sporty, ve kterých zase nemá šanci její manžel. Například tenis, badminton nebo pickelball. Ale hokejista má očividně velmi škodolibou náladu a manželce nic nedá zadarmo.

Ta bojuje do posledního konce a obhajuje své schopnosti, ale manžel má nad ní konkrétně v tomto sportu očividně navrch, a tak je Lucka s argumenty v koncích.

Nakonec se však ukáže, že hokejistovi vůbec nejde o to, aby ukázal, že vyhrává. Ale o psychické rozebrání manželky. „Nejlepší na tom není ta výhra, ale že je Lucie rozebraná do posledního šroubku,“ dodal totiž Pleky k videu.

Je vidět, že tyhle dva se hledali, až se našli. A také ví, jak své manželství okořenit.

Zdroj: Blesk Sport, Instagram

Autor: Soňa JiroutováSouvisející články