Třesk ve Slunečné: Holubová oznámila konec v seriálu a řekla důvody, proč už ji tam nikdy neuvidíte

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
eva holubova
Zdroj: Profimedia

Mezi další hvězdy, které končí v seriálu Slunečná, patří také Eva Holubová. Přitom v něm působila již od prvního dílu a své diváky si musela její postava získat.

V seriálu představovala asistentku Hanu Schwarzmüllerovou. Ve Slunečné ale vydržela pouhý rok, mezi diváky ale byla oblíbená. Objevovala se často vedle Marka Lambory a Maroše Kramára. Její postava se v seriálu již neukáže.

Po roli se ji stýskat nebude, ale po hercích ano

„Tak, a tohle je definitivní konec za Slunečnou. Takhle si mne ostříhali do dalšího projektu. Přestávám být definitivně Hana Schwarzmüllerová. Někdy vám o tom, jak se točí takový seriál, napíšu, co to dělá s hercem, jak ho to obohacuje, nebo lágruje.“

Přiznala, že se jí sice bude stýskat, ale ne po roli, ale po rodině, kterou tu za poslední dobu poznala. Napsala to na sociální sítě, kde se mimo svěřila také s tím, že ji na Primě čeká nový projekt.

Mimo jiné poděkovala v příspěvku také producentce Simoně Brdíčkové, která dala dohromady úžasný tým lidí. I tak Evu bolí odloučení od kolektivu, se kterým si evidentně velmi sedla, napsal server ahaonline.cz.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Holubova (@evaholubovaofficial)

Eva Holubová si s věkem přijde méně skromná

„Jste kus mého života. Děkuji! A jedeme dál! To už tak prostě v životě chodí. Jak jsem zvyklá vidět většinou sklenici poloplnou, nikoliv poloprázdnou, i teď si říkám, dobře, že jsi to zažila, to hezký si uchovej, to těžký zapomeň,“ svěřila se dále svým sledujícím.

Naučila se s věkem nejen odpouštět ostatním, ale také sobě. To totiž každý neumí. Celkově tak zhodnotila celou svou etapu natáčení Slunečné. „Umím požádat o odpuštění. Umím být velkorysá i pokorná a vděčná. Umím si tohle všechno přiznat, možná jsem už definitivně ztratila falešnou skromnost.“

„Výhoda stárnutí je, že, když máte štěstí, uvědomíte si, že není čas na prázdný gesta, velikášství, nabubřelý pózy. To je ta pravá svoboda! Naučit se si věřit,“ prozradila svůj recept na pohodový život oblíbená česká herečka.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články