Týrá Gabriela Soukalová své dítě? Na sociálních sítích to schytala od ostatních matek

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
gabina soukalova
Zdroj: Profimedia

30Gabriela Soukalová je čerstvou maminkou a svou roli si užívá naplno. Maličkou Izabelku sdílí na sociálních sítích a nevadí jí ani pobavit své fanoušky. Tentokrát to ale podle některých přehnala.

Soukalová se pyšní tím, že je velmi sdílná, co se týče svého soukromí. Některé praktiky, které vytrubuje do světa, jsou pro maminky nepochopitelné. Naposledy je rozčílila svým videem z vozidla, kde maličká plakala.

Nešla utišit, hájí se biatlonistka

Soukalová vložila na svůj instagram video, na kterém je jasně vidět, že se směje celkem vážné situaci. Její malá dcerka je vzadu v autosedačce, Gábina na místě spolujezdce natáčí video a občas se ukáže také otec maličké, který řídí.

Podle jeho výrazu toho má opravdu dost. Soukalová totiž přiznala, že více než dvouhodinovou cestu Izabelka probrečela a ani jeden z rodičů nevěděl, co s ní dělat. Bohužel to ale uvedla až v komentářích.

Mezitím se na Gábinu snesla vlna kritiky, proč s maličkou nesedí vzadu a neutiší ji místo toho, aby si celou situaci nahrávala, a ještě se jí vysmívala. „Jsme na cestě asi dvě a půl hodiny a ta situace se od začátku v našem voze moc nemění. Těžká to role rodiče.“

Její smích ale nepochopily ostatní maminky, které se do Gábiny ihned pustily svými komentáři: „A musíte cestovat? Běžte raději s mimčem na procházku… tohle je týrání dětí… asi není úplně dobře, když dítě brečí 2 hodiny v kuse, třeba vám tím chce něco říct, tak zapněte mozek…“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gabriela Soukalova (@gabrielakoukalova)

Smích vysvětlila tím, že jsou zoufalí

Ani další komentář by si Soukalová za rámeček nedala: „A co třeba respektovat, že dítě nesnáší jízdu autem a přizpůsobit mu (na pár měsíců) životní styl!?“ Ačkoliv je na tom možná něco pravdy, Soukalová následně všechno uvedla na pravou míru.

„Děkuji za vaše komentáře a spoustu rad, jak bych se měla chovat. Neumím ani spočítat, kolikrát jsme zastavovali, masírovali bříško, cvičili, krmili, dávali dudlíček, zpívali a seděli vzadu s maličkou, zkoušeli naprosto všechno, co nás napadlo,“ připsala Soukalová.

Svůj smích vysvětlila naprostým zoufalstvím, ze kterého je dostal rap, který společně malé Izabelce s přítelem předvedli. Po této akci měla malá holčička spokojeně usnout. Soukalová i její partner ale určitě byli rádi, když měli dlouhou cestu za sebou.

Zdroj: Instagram, ahaonline.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články