Velké loučení Natálie Grossové: Naposledy ukázala, jak jí to sluší jako blondýnce

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
natalie grossova
Zdroj: Profimedia

Natálka Grossová se ve velkém stylu rozloučila s divadelními diváky. Ti ji mohli sledovat v muzikálu Čarodějka, který se kvůli koronavirové pandemii musel odložit.


Natálka si ve svých 19 letech může do života připsat několik velkých úspěchů. Kromě toho, že v červnu úspěšně odmaturovala, už ví, kam bude její život směřovat dál. A přiznala, že vysokou školu nezvažuje.

Chce se věnovat sólové hudební kariéře

„Na vejšku nepůjdu, ale chtěla bych teď rok studovat jazyky. To mě moc baví a myslím, že mi to i jde,“ prozradila herečka a zpěvačka. Od září jste ji mohli vidět v jednom z patnácti představení, ve kterých působila. Na svém Instagramu se stylově s muzikálem rozloučila.

natalie grossova

Zdroj: Profimedia

„Je to hořkosladký pocit, protože Čarodějku jsem si vymodlila a je pro mě splněným snem.“ Rozhodla se, že muzikálové role už pro ni do budoucna budou jen koníčkem. „Ráda bych se věnovala své sólové kariéře a vydala popové album, kde nebudu v roli, ale sama za sebe.“

Na svém Instagramu se Natálka rozhodla rozloučit se s diváky a se všemi lidmi, kteří se na muzikálu podíleli. Připojila k tomu také fotografie z představení, ve kterých hraje hlavní roli. Jejím snem byla tato postava, a to již odmalička.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený 𝐍𝐀𝐓𝐀𝐋𝐈𝐄💎 (@nataliegrossova_official)

V kostýmu jí to velmi sluší, tatínek by byl pyšný

„Ještě chci aspoň takhle poděkovat za tuto nádhernou příležitost, které si nesmírně vážím. Zahrát si G(a)lindu bylo mým snem už od dětství. Ten pocit, když jsem se poprvé oblékla do kostýmu, stoupla si na jeviště a viděla diváky byl nepopsatelný a nezapomenutelný,“ připsala Natálka.

Rozhodla se poděkovat také své rodině, hlavně mamince Šárce a své sestře Denise. Ty také označila v příspěvku. Pokud jste měli možnost Natálku v roli vidět, určitě dáte za pravdu fanouškům, kteří jí připsali několik krásných komentářů. Muzikál měl velký úspěch a je škoda, že končí.

Producent měl ale problémy, protože dvě ze tří představitelek založily rodinu. Eliška Ochmanová ale stihla porodit a v představení se objevila již 6 týdnů po porodu dcery Violy. Její kolegyně Markéta Pešková ale rodí až v prosinci, a do své role se tak nevrátila.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články