Z pekla do ráje: Britney Spears oslavila svobodu v luxusním francouzském resortu s parádním výhledem na moře

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
britney spears
Zdroj: Profimedia

Britney Spears si prošla v životě mnohým a podle fanoušků si teď konečně zaslouží užívat si života naplno. A to také americká zpěvačka splňuje. Začala zásnubami a se svým snoubencem Samem si teď užívá pobyt v luxusním resortu, kde slaví vítězství u soudu.

30. září letošního roku soud v Los Angeles konečně rozhodl o zrušení opatrovnictví, ve kterém byla Britney přes 13 let. Její otec na ni měl dohlížet, místo toho ji ale omezoval, a spoustu věcí tak vůbec nemohla. Teď, když je konečně svobodná, využívá toho.

James Spears měl kontrolovat zpěvaččiny finanční záležitosti, jak se ale později ukázalo, omezoval ji i v osobním životě. Britney tak několikrát žádala o zrušení opatrovnictví a není se čemu divit, že když konečně uspěla, slaví ve velkém.

V luxusu

Britney se snoubencem Samem si teď užívají všechno, co jim bylo během jejího opatrovnictví upřeno. Odjeli na několikadenní pobyt v luxusním resortu Brando ve Francouzské Polynésii. Tady si užívají romantiku a pohodu.

Brando je pro celebrity velmi oblíbené místo. V luxusním resortu si například dopřávala oslavu svých 40. narozenin také Kim Kardashian. A není se čemu divit. Pozemek nabízí nejen na první pohled opravdu drahé ubytování se vším pohodlím, ale také bazén a obrovské venkovní prostory.

Moře je samozřejmě jen několik metrů od pozemku a Britney se Samem si tak možná ani všechny vymoženosti resortu nestihnou užít. Je ale jasné, že většina fanoušků to zpěvačce přeje. Z pekla se totiž dostala rovnou do ráje.

Obrovská podpora

Už od začátku Britney její fanoušci naplno podporují. Pro mnohé je ikonou, která si jednoduše prošla něčím, co si nezasloužila. Potvrzují to nejen komentáře na sociálních sítích, příspěvky na Instagramu a zprávy, které Britney denně dostává.

V den závěrečného soudního stání dokonce před budovou soudu stály davy fanoušků a zpívaly zpěvaččiny písničky, kterými se jí snažily vyjádřit podporu. Ačkoli na místě zasahovala policie, podpora lidí byla obrovská.

I dnes tak většina z nich Britney její romantický pobyt se snoubencem přeje. A ti, kteří snad mají jiný názor, mohou jenom tiše závidět, protože takový luxus si může dopřát opravdu jenom málokdo.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články