Věra Martinová ukázala půvabnou dceru. Mohla by se věnovat modelingu

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
vera martinova
Zdroj: Profimedia

O zpěvačce Věře Martinové v poslední době není moc slyšet. Loni totiž přišla o velkou část rodiny kvůli covidu, který ochromil celý svět.

Nedávno se ale vydala na premiéru hry Na útěku, která byla v pražském Komorním divadle Kalich. S sebou na představení vzala také dceru Anežku, která je velmi krásná a půvabná. I Věra vypadala velmi dobře a je vidět, že se dostala z nejhoršího.

Věře pomohl bývalý přítel

V době, kdy členové její rodiny bojovali o život, pomáhal zpěvačce její bývalý přítel. Sama se svěřila, že ji učil přenášet se přes složitosti života. „Učil mě meditovat a přenášet se přes těžké věci a hlavně odpouštět. Normálně má člověk pocit, že když mu osud ublíží, měl by si tu křivdu hýčkat.“

Martinová si myslí, že pokud v sobě budete určité křivdy dusit, ublížíte tím jen sami sobě. Zpěvačka také uvedla, co jí pomohlo. „Měla jsem den, kdy jsem rozlila mléko, vypadl mi šuplík a pořád jsem nadávala. Když se mi do třetice rozsypala rýže, vzala jsem smetáček, rozpřáhla ruce, zklidnila se a v klidu jsem to zametla. Pomohl mi humor a nadhled.“

Kromě toho se začala věnovat také sportu, konkrétně tenisu. Věra má díky tomu nadhled a už ji určité věci „nesemelou“. „Tím, jak se snažím zklidňovat a vyrovnávat se s těžkostmi, tak samozřejmě někdy pohár přeteče. Abych se nevyvztekala na někom jiném, tak tenis je pak skvělý ventil.“

vera martinova dcera

Zdroj: Profimedia

Dcera Anežka je půvabná po matce

Věřina dcera Anežka je velmi krásná a jako by zpěvačce z okna vypadla. Její krása jde ruku v ruce s jejím talentem. I ona se totiž okrajově věnuje zpěvu a neváhá vzít kytaru do ruky. Již před několika lety pomohla své mamince nazpívat vokály na její CD.

Místo toho, aby se pohybovala mezi slavnými osobnostmi, ale dala přednost pomoci lidem. „Anežka se zpěvu i hudbě vyhýbá, zato vystudovala psychologii, které se teď začíná věnovat, a já věřím, že v tom bude opravdu dobrá. Hrozně ji baví pomáhat lidem,“ řekla o ní Věra.

S dcerou má přátelský vztah, a to i poté, co se rozvedla. Anežka dokonce přijala i to, že si Věra našla mladšího partnera, kterého vyměnila za jejího otce Jaroslava Petráska. Každý má právo na lásku, a ta se nekouká na věkové rozdíly.

Autor: Raina TomanováSouvisející články