Veronika Freimanová byla zadaná, když potkala svého druhého muže. Ten působí po Evropě jako architekt

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
veronika freimanova
Zdroj: Profimedia

Herečka Veronika Freimanová je i ve svém věku 67 let energická žena, která se stále věnuje natáčení a fanouškům dovede vykouzlit svými rolemi úsměv na rtech. Velkou zásluhu na tom má i její manžel Vladimír Brouček, který ji v jejím životě hodně podporuje.

Veronika si Vladimíra vzala v roce 2013. Ještě předním byla nějaký čas vdaná za Jaroslava Brabce, s tím se ale nakonec rozešla nejen kvůli jeho nevěře. V současné době je se svým druhým manželem šťastná a užívá si života naplno.

Díky spokojenému vztahu se jí daří nejen v osobním, ale také pracovním životě. Jak se se svým mužem seznámila a jaký je jejich recept na šťastné manželství? Poznali se údajně ještě ve chvíli, kdy byli oba zadaní s někým jiným.

Vrazili do sebe na koncertu

Když se Veronika s Vladimírem poprvé setkali, nikdy by je nenapadlo, že z toho jednou bude láska. Poznali se totiž ještě ve chvíli, kdy ona byla se svým prvním manželem a on byl také zadaný. Přesto byli jeden druhému sympatičtí.

„Ještě tehdy zadaní jsme do sebe vrazili na koncertu. A po deseti letech jsme se potkali zase na koncertu, a už jsme byli volní,“ prozradil Bouček. „Začali jsme si povídat a povídáme si dodnes,“ zasmál se podle Blesku.

veronika freimanova vladimir broucek

Zdroj: Profimedia

To, že se potkali později, když už ani jeden neměl v životě žádný závazek, považují za osud. Bylo jim jasné, že to není náhoda, a proto dali vztahu šanci. A ukázalo se, že dobře udělali. Dnes jsou spolu už téměř deset let a vedou spokojený život.

Nikdy si nezevšední

Ani po tak dlouhé době jeden druhému nezevšedněli. Herečka pro Aha! prozradila, že se milují stále stejně jako na začátku vztahu. „Máme manželství na cestách,“ přiznávají oba. Vladimír totiž působí po Evropě jako architekt.

Připravuje po světě nejrůznější výstavy, věnuje se úpravám interiéru a v nedávné době se představil také jako ilustrátor a malíř. Doprovodil svými obrazy například i dvě knížky mladého autora Miroslava Spousty, který se stal velmi rychle přítelem nejen jeho, ale i Veroniky.

„Nevím, kolik jsem namaloval obrazů, nepočítám je. Já je odkládám, mám je i v garáži,“ pochlubil se Vladimír. „Veronika je pro mne inspirací, je krásná a hodná. Trávíme spolu krásné dny,“ dodal s tím, že jí rozhodně nevadí, že je jejich garáž plná jeho děl.

Zdroj: OnlyU, Blesk, Aha!

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články