Veronika Kopřivová se pyšní krásnou postavou. Nikdo by nepoznal, že před 4 měsíci rodila

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
veronika koprivova
Zdroj: Profimedia

Veronika Kopřivová si aktuálně užívá dovolenou s malou dcerkou a přítelem v Itálii. Na svůj instagram pravidelně přidává fotografie z jejich života u moře.

Naposledy se Veronika pochlubila snímkem, na kterém je s malou princeznou v moři. Čtyřměsíční Ella se tedy netváří nadšeně, ale její maminka si dovolenou a všechno, co k ní patří, užívá.

Postavička jak lusk pouhé čtyři měsíce po porodu

Ella byla na svět přivedena císařským řezem. Bývalá přítelkyně hokejisty Jaromíra Jágra si mateřství užívá na maximum. Malá Ella jí dává asi pořádně zabrat, protože za čtyři měsíce má Veronika dole snad všechny kilogramy, které v těhotenství nabrala.

Na snímku má slušivé, jednoduché plavky v béžové barvě. Jak přiznala, miluje všechny odstíny hnědé, od béžové po pískovou až k tmavě hnědé. Malinkou Ellu drží na fotografii v náručí a směje se na celé kolo.

Na dovolené ale nejen relaxuje, ale také sportuje, pokud zrovna neleží na pláži a neužívá si slunce. Pravidelně s přítelem i malou Ellinkou chodí na večeře a užívají si společně i západy slunce.

Se svými fanoušky sdílela také fotografii, jak malinkou Ellu koupe v lavoru, protože si s sebou do Itálie zapomněla vzít vaničku. Jak je vidět, rozhodně si jako maminka umí poradit ve všech situacích. A Elle vůbec nevadí, že nemá tolik prostoru, vypadá velmi spokojeně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Kopřivová (@verunkakoprivova)

Veronika pověsila modeling na hřebík a věnuje se dceři

Veronika byla dříve známá jako modelka, posléze jako přítelkyně velikána Jardy Jágra. S ním byla ve vztahu celé čtyři roky a poté se seznámila s otcem své dcery, Mirkem Dubovickým. S ním už dokonce plánuje svatbu.

Mirek je pro Veroniku velkou oporou nejen v mateřství, ale fungoval také jako partner, protože Veronika měla v těhotenství velké problémy již od jeho počátku. I během samotného porodu dnes již podnikatelce Veronice pomáhal a byl rád, že u porodu mohl být.

„Pro mě je Verunka ještě výjimečnější, než byla, a jsem velmi hrdý na to, jak to zvládla. Děkuji Ti, že jsme rodina,“ napsal po narození dcery Elly na svůj instagram. Malá Ella přišla na svět o několik týdnů dřív a mamince dala pořádně zabrat, protože Veronika rodila čtyři dny. Nakonec musel pomoci miminku na svět císařský řez.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články