Vladimír Polívka má novou kočku. Velmi se podobá Chantal Poullain

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
vladimir polivka
Foto CNC: Marek Patek Foto CNC: Marek Pátek, Pavel Machan, David Kundrát, Martin Hykl / CNC / Profimedia

Vladimír Polívka je sympatický herec, který stále hledá tu pravou partnerku, se kterou by se usadil. Nyní ho můžete vidět ve společnosti krásné blondýnky, kterou představil jako svou novou přítelkyni.

Typově odpovídá jeho mamince Chantal Poullain, která je také herečkou. Vladimír měl před blondýnkou několik brunetek, a tak evidentně přišel čas na změnu. Blondýnka se jmenuje Magda a není ze šoubyznysu.

Vyměnil brunetky za blondýnu

Vladimír se nějaký čas objevoval sám, Magdu vzal poprvé na premiéru filmu Zpráva, která se konala v pražské Lucerně. Magda připomíná maminku českého herce Chantal Poullain.

Vladimír si svou Magdu držel celou dobu za ruku. Blondýnka není ve vztahu se slavnou osobností poprvé, měla chodit i s fotbalistou Martinem Feninem. Vladimír aktuálně září v seriálu Polda. Před sympatickou blondýnkou chodil s brunetkami.

Chodil například s modelkou Karolínou Krézlovou, která také zpívá. Proslavila se údajným románkem s Jaro Slávikem. S Karolínou byl Vladimír několik let, poté se rozešli, aby to spolu znovu zkusili. Láska ale neměla dlouhého trvání. Karolína je tři roky sama, Vladimír hledá lásku dál.

Internetové seznamky nepotřebujeme, stačí Facebook

V rozhovoru pro Prima Ženy Vladimír uvedl, že nepoužívá internetové seznamky, bohatě prý podle něj stačí sociální sítě. Neprozradil ale, jak se seznámil právě s Magdou. „Pro většinu lidí takhle dnes funguje Instagram nebo Facebook… Dneska si stačí zařídit Instagram, a to je seznamka se vším všudy, samozřejmě jako spousta dalších aplikací.“

V seriálu Polda hraje Polívka rebela, který nebere v potaz ani policejní postupy, nezajímá ho ani neuklizený stůl. S dalšími herci ze seriálu nedávno nafotil kalendář na téma televizního Poldy. Jeho kolegou je například David Matásek, který přiznává, že reálné policejní historky jsou občas děsivé.

Jaké případy by se Vladimírovi líbily k odhalení? „Něco jako ve staré Paříži, rok 1750, Moulin Rouge, tam bych někde chodil,“ zasnil se Polívka. V seriálu Polda ho můžete vidět jako Vojtěcha Urbana a nové díly jsou k vidění v sobotu ve 20:15 na TV Prima.

Zdroj: Prima Ženy

Autor: Raina TomanováSouvisející články