Vladimír Polívka se pochlubil novou přítelkyní. Evidentně má štěstí na samé krásky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
vladimir polivka
Zdroj: Profimedia

Herec a moderátor Vladimír Polívka je mezi českými fanynkami jistě právem považován za fešáka. Vysoký a pohledný sympaťák ale ukázal, že už je bohužel zadaný. Na premiéře filmu Zpráva se objevil po boku své nové přítelkyně.

Do pražské Lucerny dorazil s krásnou blondýnkou a celý večer strávil v její těsné blízkosti. O tom, že tihle dva patří k sobě, tak nebylo pochyb. Dokonce se sám přiznal, že si film užíval i díky ní.

Pro server Život v Česku se pochlubil, že se svou přítelkyní vyrazil do společnosti a náramně si večer užili. Film byl podle jeho slov fantastický a doprovod jakbysmet.

Celou dobu jsem jí drtil ruce

Na premiéru snímku režiséra Petera Bebjaka dorazilo v pondělí večer velké množství celebrit. Herec a jeho nová přítelkyně na sebe ale upoutali pozornost hned na začátku, a nevyhnuli se tak fotografům ani redaktorům médií.

„Vyrazili jsme s mou přítelkyní a film byl fantastický. Celou dobu jsem si při jeho sledování drtil ruce, měl skvělý děj, moc se mi líbil. Podle mě jde o více než kvalitní filmařinu, která se vymyká českým standardům,“ vychválil film Polívka.

vladimir polivka

vladimir polivka

Zmínil se také, že podle jeho názoru v době koronavirové pandemie kultura hodně stagnovala, a teď je proto správná chvíle využít jakékoli příležitosti a naplno si užít každý kulturní zážitek. „ Uvědomil jsem si, že je nutné celou záležitost s covidem vnímat jako životní zkušenost a poučit se,“ svěřil se.

Neznámé krásky

Na takového krasavce, jako je Polívka, se krásky jenom lepí. A jeho nová blonďatá přítelkyně není jediným důkazem. V minulosti kolem sebe měl pěkných žen vždy dost. Jednou z nich byla i žena, s níž byl dokonce zasnoubený.

Kromě Karolíny Krézlové, o jejímž vztahu s Polívkou se vědělo, prošel také několika dalšími vztahy s ženami, o nichž se příliš nemluvilo. Nicméně teď má herec a moderátor nový objev, tak jim přejme, aby jim to vyšlo.

Dámy ale nemusí mít strach, Polívka se jistě objeví v televizi ještě mnohokrát a svým pohledným a sympatickým úsměvem bude okouzlovat své fanynky ještě dlouho. V jaké další roli se objeví, je otázkou, na kterou se jistě odpověď brzy najde.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články