Vojtěch Bernatský měl při cestě vlakem mokro v kalhotách. Cestující na něj nevěřícně koukali

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
vojtech bernatsky
Zdroj: Profimedia

Že je Vojtěch Bernatský velký humorista, to ví každý, kdo ho sleduje nejen v televizi, ale také na sociálních sítích. Nedávno dokonce pobavil cestující v pendolinu.

Bavič si ve známém vlaku otevřel šampaňské, ale nedopadlo to podle jeho představ. Bylo asi hodně „napumpované“, protože místo aby skončilo ve skleničce, polil se Vojtěch skoro od hlavy až k patě. Cestující museli nejdříve nevěřícně koukat, ale pak se začít smát.

Hashtagy u příspěvku vás dostanou do kolen

„Tak jsem si dal v pendolinu šáňo a fakt mnou projelo prakticky odshora až ke kotníkům,“ napsal se smíchem Vojtěch. „Pobavil jsem celý vůz včetně rodiny, ale aspoň jednou v životě jsem si připadal jako vítěz velké ceny ve formuli 1.“

Vojtěch měl na sobě klasické džíny a obyčejné černé triko, nebyl tedy oblečený nijak slavnostně, aby musel brečet nad zničeným oblečením. Kromě samotného příspěvku ale dodal také několik vtipných hashtagů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vojtěch Bernatský (@vovo75)

Sledující mu radili, jak si šáňo vychutnat

Přiznal, že dostal druhou dávku šampaňského, také že má s sebou tepláky a že má šampus „až mezi kulkami.“ Svůj pověstný humor tak ukázal ve vší parádě a komentáře to jen potvrzují – spousta lidí totiž byla ve vlaku také a velmi je jeho počin pobavil.

Vojtěch jel zrovna z pořadu Dobré ráno a ve vlaku si chtěl odpočinout a popovídat s rodinou. Někteří jeho fanoušci mu poradili, ať si šampaňské vypije z boty, jiní zase že to nebylo jeho nešikovností, ale rychlostí pendolina.

Mnoho z nich ho ale pochválilo za pohotové reakce a také za úsměv, který mu nechybí za každé situace. Však jestli si chce dělat legraci z ostatních lidí, měl by přijmout také takovou, která se týká zrovna jeho.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články