Zuzana Belohorcová se sladila s dcerou. Postla tréninkové rodinné video

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
zuzana belohorcova
Zdroj: foto CNC: Marek Patek / CNC / Profimedia

Zuzana Belohorcová je šťastnou maminkou a vzhledem k tomu, že její dcera už je větší, užívá si s ní spoustu legrace. To dokázala také ve videu, které sdílela na TikToku a Instagramu.

Zuzana je nejen úspěšnou moderátorkou, ale může se pochlubit výstavní postavou. Tu si udržuje pomocí jednoduchých cvičení a také díky stravě. K tomu vede i svou dceru, se kterou si ráda zacvičí i zablbne.

Holky se barevně sladily a ukázaly se světu

Zuzana se svou dcerou natočila vtipné video, na kterém je vidět, že jsou společně sladěné do bílé barvy. Zatímco Zuzana má triko s krátkým rukávem a kraťasy, její malá dcera je oblečená do bílých legín a bílého tílka.

Společně pak ukazují kliky. Zuzana totiž do videa zvolila velmi veselou písničku, do jejího rytmu tak kliky dělají. Belohorcová si během cvičení také zanotovala. Video začíná tím, že její dcerka předvede ukázkovou hvězdu a poté se vrhnou na cvičení.

Video trvá jen 15 vteřin, ale podle jejich výrazů si ho velmi užily. Nakonec padnou obě dvě na břicho a smějí se. Mají k tomu také důvod. Přestěhovali se na Tenerife a vypadá to, že celá rodina našla dům snů.

Zuzana svou dceru v příspěvku označila a připsala: „Vždy som túžila mať dcéru, ktorá bude mojou naj kamarátkou a veľkou partačkou… a to sa mi aj splnilo.“ Je vidět, že se mají obě velice rády.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova)

Zuzana se může chlubit úžasným výhledem ze svého domu

Zuzana se se svou rodinou před rokem odstěhovala ze Spojených států do Evropy a hledala tu svůj vysněný dům. Ten se jim povedlo najít až po delší době, nakonec ale zakotvili na Tenerife. Manželé tak prodali svůj apartmán, ve kterém bydleli.

Navíc prodávají i ten, který měl sloužit jen k pronájmu turistům. Rodinka se ale stěhovala několikrát, než se rozhodla zakotvit na Tenerife. Tam nejdříve bydleli v pronajatém domku, nakonec se ale přestěhovali do domu, který má luxusní výhled na Atlantský oceán.

Nestěhují se ale daleko, takže má Zuzana čas i na svou malou dcerku. „Stěhujeme se teď, v těchto týdnech, takže běháme po obchodech a sháníme všechno, co potřebujeme. Stěhujeme se v podstatě o dvě ulice dál a máme z toho radost,“ prozradila Zuzana.

Zdroj: Instagram, blesk.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články