Zuzana Belohorcová ukázala nový sestřih. Oslnila také dekoltem v jednodílných plavkách

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
zuzana belohorcova
Zdroj: Profimedia

Zuzana Belohorcová si neustále užívá slunce. Nyní fanouškům představila svůj nový sestřih, který ukázala ve videu na Instagramu. Nebylo to ale to jediné, co moderátorka předvedla.

Zuzana si užívá slunce, teplé dny a také nový sestřih, který se rozhodla představit svým sledujícím. Nový účes jí pochválily hlavně ženy, které si myslí, že jí velmi sluší a také má vlasy bohatší.

Použila video i snímky bez filtrů

Zuzana ve videu působí velmi uvolněně. Na očích má sluneční brýle, na sobě černé jednodílné plavky a jak je vidět, užívá si dne u bazénu. Některé komentáře jsou pochvalné, objevily se ale také jiné.

Jeden sledující napsal, že je Zuzana „nějaká scvrklá“. Na to mu další odpověděl, že se jedná o zrající ženu, která poslala video a fotografie bez jakýchkoliv úprav. Nutno dodat, že Zuzana stárne s grácií a můžeme jí jen závidět tu pohodu, ve které žije.

Nedávno se ale po několika letech odstěhovala s celou rodinou z Miami a společně zakotvili na Kanárských ostrovech, konkrétně na Tenerife. Její manžel Vlasta Hájek ani Zuzana se netají tím, že milují luxus, moře a teplo.

Do Česka se vracejí pouze sporadicky a mají vždy nacpaný program. „Když tu nežijeme a pak se na chvíli vrátíme a dáme na Instagram fotku z Karlova mostu, okamžitě nám začnou zvonit telefony a všichni kamarádi a známí nás chtějí vidět a strávit s námi alespoň krátký čas,“ řekl Vlastimil.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova)

Manželé jsou zvyklí na luxus, který nechtějí opustit

Jak přiznal manžel Zuzany, musí tvrdě pracovat, protože si zvyknul na určitý luxus, který nechce opustit. A rozhodně nechce trávit čas v minus dvaceti stupních a koukat se ven, jak sněží, jak uvedl pro idnes.cz.

Manželé jsou i po čtrnácti letech ve vztahu spokojení. Dokonce Vlastimil přiznal, že by ze Zuzany ještě jednou rád udělal playmate, kterou bývala v mládí. „Muž chce, abych zas nafotila nahé snímky, nejsem o tom zatím úplně tak přesvědčená, ale uvidíme,“ směje se Zuzana.

Plány už má podnikatel jasné: „Určitě! Rozhodně chci, aby ještě něco nafotila. Dáme si spolu tři měsíce fitko a dietu a pak to hned na nějaké skále někde vysekneme.“ Jestli se to opravdu podaří, nikdo netuší. Zuzana se ale za svou postavu stydět nemusí a ještě má co ukázat.

Autor: Raina TomanováSouvisející články