Bára Poláková a Pavel Liška potvrdili rozchod. Víme, proč šli od sebe

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
polakova liska
Zdroj: Profimedia

Tak tohle nikdo nečekal. Bára Poláková a Pavel Liška, rodiče dvou malých dcer, už netvoří pár. Co je přimělo jít od sebe? Rozpovídali se o tom v rozhovoru pro magazín Reporter.

Věděla to jen nejbližší rodina a přátelé, veřejnosti to zůstalo utajeno. Bára Poláková a otec jejích dvou dětí, pětileté Ronji a čtyřleté Riky, se rozešli. A prý to je už hodně dlouho, dokonce tři roky. Teď však informaci potvrdili.

Neměli potřebu to oficiálně oznamovat

Sice proběhly v médiích nějaké spekulace, především kvůli tomu, že se bok po boku neukazovali ve společnosti, oficiálně se to nevědělo. O jejich rozchodu ale věděla jen rodina a nejbližší přátelé.

Poláková však konečně prolomila mlčení a magazínu Reportér potvrdila, že s Liškou šli doopravdy od sebe.

„Naše rodina a nejbližší okruh kamarádů to vědí, ale chápou křehkost situace, tak to nikam dál nezvonili. A my? My to vlastně dlouho neměli potřebu oznamovat nějak oficiálně. Asi jsme si ten čas potřebovali nechat pro sebe, nejdřív tak nějak zesílit. Zpevnit se,“ řekla v interview.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Liška Pavel (@liska_pavel_vandrak)

„Potřebovali jsme si tu citlivou dobu odžít v tichosti – taky máme děti, svoje rodiny… Ono je to v něčem jiný, když se tyhle věci dějí lidem, kteří jsou veřejně vidět… Žádný článek totiž nezmizí a jednou – brzy – i naše dvě dcery budou umět číst. Proto jsme čím dál intenzivněji přemýšleli, jak udělat, aby bylo naráz všechno vyřčeno, tím to mediálně zhaslo a my měli před veřejností tuhle kapitolu uzavřenou,“ nechal se slyšet zase její expřítel.

Je to absurdní situace, řekl Liška

Jde vidět, že oběma záleží na tom, aby z jejich rozchodu neměly dcery žádnou újmu. I tak ale uznali, že úplně nejlepší bude vyjít s pravdou ven. A to oba najednou.

„Formou rozhovoru můžeme svůj příběh jednou a provždy osvětlit, vyjádřit se a mít tak tuhle nevítanou pozornost za sebou – každému můžeme odpovědět, že všechno, co jsme uznali za vhodné, bylo řečeno,“ dodal ještě Liška. Celá situace mu ale přijde celkem absurdní, protože nikdy se svou bývalou partnerkou neměli v plánu své soukromí vytrubovat do světa.

Přiznali také, že jim hodně pomohla párová terapie. Hrozilo prý, že by se vzájemně přestali respektovat, což nechtěli. Přeci jen jsou rodiči dvou malých dětí. Poláková na terapii chodí dodnes.

Zdroj: Blesk, magazín Reporter, Instagram

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články