Bývalou moderátorku Nicol Lenertovou byste na ulici nepoznali. Ukážeme vám, jak moc se změnila

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
nicol lenertova
Zdroj: Kundrát / CNC / Profimedia

Nicol Lenertová se dříve objevovala na televizních obrazovkách poměrně pravidelně. Dnes ji ale vídáme jen zřídka v rozhovorech nebo vzpomínkách na staré časy. Tato osobnost zkrátka patří k těm, které si musely projít mnohým a vyzkoušet si, jaké povolání je pro ně to pravé. Bude její současná pozice tou poslední?

Někteří z nás zkrátka vědí, že změna je život. Takže si nic nedělají z toho, když je po čase nějaká práce omrzí a přesedlají na jinou. A k takovým patří právě i moderátorka Nicol Lenertová. V roce 1994 postoupila do finále soutěže Miss České republiky. Jako modelka se ale neuplatnila.

Vydala se na dráhu moderátorky a od roku 1999 do roku 2002 moderovala Televizní noviny po boku Karla Voříška. S tím se dodnes přátelí, a dokonce mu pomáhala se křtem jeho knihy. Je jasné, že i moderátor dodnes vzpomíná na společné zážitky z moderování s touto kráskou.

Čím dál krásnější

Moderátorka, která si nějaký čas vyzkoušela také živit se zpěvem, je rok od roku krásnější. Právě na zmíněném křtu knihy, který proběhl v roce 2019, se objevila v černých šatech, které doplněné vysokými botami a tmavými punčochami tvoří dokonalý kontrast s jejími blond vlasy.

Dokázala, že i po letech, kdy se v médiích příliš nevyskytovala, vypadá skvěle a do kamery a fotoaparátu se stále umí usmívat tak, aby si získala obdiv fanoušků. Už dříve ji davy obdivovaly, Nicol tedy patří k ženám, které stárnou do krásy.

lenertova vorisek

Zdroj: Profimedia

Dnes je jí 46 let, takže má před sebou ještě spoustu času na to, aby ohromovala svým vzhledem, a také aby se rozhodla, kam její kariéra bude směřovat dál. Nedávno se totiž rozhodla vyzkoušet novou pozici, která jen mírně souvisí s tím, čemu se doposud věnovala.

Záliba ve sportovcích

Lenertová se proslavila nejen tím, že moderovala, zpívala a okouzlovala davy svou krásou, ale také díky vztahům. Jejím partnerem byl nějaký čas jeden z nejslavnějších hokejistů u nás i ve světě. Nemluvíme o nikom jiném než o Jaromíru Jágrovi.

V roce 2005 se poznala se sportovním manažerem Jaroslavem Kalátem. S tím žije dodnes spokojený život a má s ním dva syny: Jaroslava a Dominika. Podle všeho jsou rodiče na své děti velmi pyšní. Chlapci jim přináší jedině radost, a ačkoli má maminka kariérně napilno, stará se o ně opravdu vzorně.

V současnosti pracuje Nicol Lenertová jako mluvčí OZP, takže se občas objeví před kamerami a fotoaparáty na nějaké té konferenci nebo v rozhovorech pro noviny.

Uvidíme, jak dlouho u tohoto povolání zůstane. Je možné, že konečně našla kariéru svých snů, na druhou stranu není vyloučeno, že za pár let bude zase někde úplně jinde.

Zdroj: Blesk, TV Nova

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články