Dcera Adély Gondíkové roste do krásy. Její kadeře jí můžeme jen závidět

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
adela gondikova
Zdroj: Profimedia

Adéla Gondíková je slavná česká herečka a moderátorka, která se před několika lety proslavila například v pořadu Rady ptáka Loskutáka, který moderovala společně se svým bratrem Daliborem. Často ale vystupovala také v zábavných pořadech a donedávna hrála například v seriálu Sestřičky. Jaká je její dcera Nela?

Adéla Gondíková vyrůstala po boku svého bratra, který je také herec a moderátor. Není tedy divu, že vyhledávala podobnou společnost a i do společného života si nakonec vybrala umělce. Jenomže vztah s Ondřejem Brouskem se po nějaké době rozpadl.

Narodila se jim ale dcera. Nelu oba rodiče milují, a ačkoli mezi nimi byly v minulosti mnohé neshody, věnují se jí oba. Vzhled podle mnohých podědila po tatínkovi, jak to bude s její kariérou? Bude se věnovat herectví jako její rodiče?

Ani ve druhém vztahu se nevyhnula hereckému kolegovi

Gondíkové by podle všeho vůbec nevadilo,  kdyby se její dcera věnovala něčemu jinému než herectví. Není přece potřeba, aby každý v rodině dělal to samé. Po rozpadu vztahu s Brouskem se dala Gondíková do kupy s dalším hercem, a má tak kolem sebe umělců až dost.

Za Jiřího Langmajera, dlouholetého hereckého kolegu, se v roce 2019 Adéla vdala. On její dceru přijal jako vlastní, a Nela tak má novou rodinu. Čím se bude v budoucnu živit? To zatím nikdo neví, pokud se ale rozhodne pro herectví, nebude jí to maminka vyčítat.

adela gondikova dcera nela brouskova

Zdroj: Profimedia

Koneckonců s těmi vzory kolem sebe by se nebylo čemu divit. Ale pokud si vybere úplně nějaký jiný obor, bude to také v pořádku. Gondíková totiž zastává názor, že hlavní je, aby dceru její práce bavila a naplňovala.

Vypadají jako sestry

Rysy v obličeji zdědila Nela Brousková spíše po otci, a svým způsobem proto bude Gondíkové vždy jejího bývalého partnera připomínat. Postavu má ale spíše po mamince a kdykoli společně vyrazí do společnosti, lidé hned vidí, že jde o rodinu.

Většina z nich říká, že vedle sebe vypadají Adéla s Nelou jako sestry. Možná je to tím, že dívka tak rychle dospívá a své matce se v mnohém podobá, možná také tím, že Adéla vypadá stále krásná a mladá a málokdo by věřil, že může být maminkou takové velké dívky.

Adélu Gondíkovou čeká ještě velká kariéra. Takže i kdyby se její dcera nestala herečkou, rozhodně se máte z této rodiny ještě na co těšit. Nabídky se totiž Gondíkové jen hrnou a ona si užívá každou novou možnost objevit se na televizní obrazovce.

Zdroj: nasehvezdy.cz, ahaonline.cz

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články