Dcera Aleny Mihulové zaujme na první pohled. Její nevšední vzhled vás uchvátí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
alena mihulova
Zdroj: Profimedia

V roce 1983 se nadějná mladá herečka Alena Mihulová objevila ve snímku Sestřičky. S režisérem Karlem Kachyňou se seznámila při natáčení, okamžitě mezi nimi ale přeskočila jiskra. Vztah nějaký čas kvůli velkému věkovému rozdílu skrývali, v roce 1994 se vzali. Pak se jim narodila dcera, která je dnes samé překvapení.

V otcových šlépějích?

Karel Kachyňa by byl na svou dceru hrdý, když se rozhodla studovat Filmovou akademii Miroslava Ondříčka v Písku. Později ji zlákala mediální studia na Metropolitní univerzitě. Zůstala nakonec u marketingu, i tak je ale pýchou rodiny a jak maminka, tak i její dnes již zesnulý otec na ni mohou být pyšní.

Karolína se nijak netají tím, že má přítelkyni. Chodí spolu často do společnosti i v doprovodu maminky Aleny. Ta si libuje v tom, že doba pokročila, a dívky se nemusí skrývat tak jako tehdy ona a její manžel. Společnost totiž jen těžko nesla to, že je režisér o 41 let starší než herečka.

Obě dívky doprovázejí Alenu Mihulovou na premiéry jejích snímků, v roce 2016 se dokonce všechny tři ženy objevily společně na festivalu v Karlových Varech. Karolína je ráda nejen za svou přítelkyni, se kterou je už od roku 2014, ale i za podporu své maminky. Uvědomuje si, že ne každý by tohle všechno pro své dítě udělal.

Otce si příliš nepamatuje

Karolína se obléká sportovně, v sukni ji pravděpodobně moc často neuvidíte, typický je pro ni krátký sestřih jejích černých vlasů a kulaté brýle. Na první pohled hned zaujme a nestydí se za to, že je zkrátka originál.

Na svého otce si bohužel už příliš nepamatuje. Svoji matku ale inspirovala k psaní knihy o tom, jaký byl Karel Kachyňa velký muž. Nejenže si ho tím připomene, ale také světu ukáže, kdo byl skutečně její manžel a že i mezi lidmi s velkým věkovým rozdílem může vzniknout pravá láska.

Kniha s názvem Můj život s Karlem Kachyňou (i bez něj) je již v prodeji, fanoušci se v ní dočtou o všem důležitém a třeba jim v mnoha ohledech titul otevře oči. Kromě Aleny Mihulové se na jejím vydání podílela také Alexandra Stušková.

Zdroj: Instagram, Aha!
Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články