Dcera Jiřího Dvořáka by mohla být modelkou. Svůdnější a smyslnější rty jste ještě neviděli

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Jiri Dvorak
Zdroj: Profimedia

Jiří Dvořák se v roce 2005 stal čertem Uriášem v oblíbené české pohádce Anděl Páně. Kromě této jeho pravděpodobně nejznámější role se ale jako herec představil i v mnoha dalších filmech a seriálech. Proslavilo ho také vítězství v pořadu StarDance …když hvězdy tančí.

Tam dosáhl podle svých slov vítězství nejen kvůli tréninku a skvělé taneční partnerce, ale i díky podpoře své dcery. Anička mu totiž celou dobu držela palce a myslela jen na to, aby otec vyhrál. Nakonec se jí její přání vyplnilo. Co ale dcera slavného herce dělá kromě toho, že ho podporuje v soutěžích?

Narodila se v roce 2002 a už dnes je z ní krásná mladá žena. Její maminkou je Barbora Munzarová, herečka, kterou čeští diváci znají například z Pojišťovny štěstí nebo z Ordinace v růžové zahradě. Když bylo Anně sedm let, rodiče se rozvedli, talent a krásu ale zdědila po obou.

Náznaky herecké kariéry

Zkušenost s herectvím, i když malou, má už Anna za sebou. Objevila se ve videoklipu Jakuba Moulise, účastníka soutěže The Voice, který skončil na druhém místě a brzy se dal do tvorby vlastních klipů. U herectví ale prý Anna zůstat nechce.

Na Instagramu často sdílí svůdné fotky, z nichž by ji celá řada lidí tipovala na modelku. Po mamince totiž zdědila krásu a její fotografie ohromují na sociálních sítích davy. Uznejte sami, která žena českého showbyznysu má smyslnější rty a svůdnější pohled?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Anička Dvořáková (@an.dvr)

Podle svých slov ji ale modeling neláká. Ráda se fotí a ukazuje výsledky lidem, které to zajímá, ale modelkou by se stát nechtěla. A to i přesto, že by na to podle mnohých měla. Zatím se prý ještě nerozhodla, jakým směrem se bude ubírat.

Hudba a tanec

Už odmalička Anička trénuje tanec. Její otec tedy není jediný v rodině, koho tato zábava uchvátila. Zda se ale jednou dostane dcera tak daleko jako on sám, není jasné. Že by se tancem chtěla živit, se prozatím říci nedá, rozhodně jde ale o jeden z jejích největších koníčků.

Tím druhým je kytara, na kterou umí Anna podle svých slov poměrně obstojně hrát.  Na Instagramu dokonce sdílela několik vlastních písniček, které zpívá v anglickém jazyce. Bude tohle směr, kterým se jednou vydá?

Anna už dostala několik nabídek od modelingových agentur, které odmítla. Zájmů má hned několik a zdá se, že všechny nějakým způsobem míří do showbyznysu. Jak se nakonec rozhodne, se teprve uvidí, každopádně jí přejeme hodně štěstí, ať už vyrazí kterýmkoli směrem.

Zdroj: Instagram
Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články