Dcera Oldřicha Kaisera se narodila slavné herečce. Zdědila matčin vzhled i otcův velký nešvar

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
oldrich kaiser
Zdroj: DAN MATERNA / MAFRA / Profimedia

Narodila se 25. března 1983 a pochází z herecké rodiny. Už to ji tak trochu předurčovalo se mu věnovat také. A přesně to se stalo. Jmenuje se Karolína Kaiserová a je dcerou oblíbeného českého herce Oldřicha Kaisera. Kdo je její neméně známá maminka?

Kaiserová možná není tak vidět jako její rodiče, rozhodně ale nezahálí a může se pyšnit pěknými divadelními rolemi. Její kroky totiž vedly na pražskou konzervatoř, takže nebylo pochyb o tom, že se vydá ve šlépějích svých úspěšných rodičů.

Těmi jsou Oldřich Kaiser a Naďa Konvalinková, kteří to dali dohromady v roce 1980 a byli spolu celé čtvrtstoletí. Vysloužili si i přezdívku Romeo a Julie.

Bouřlivý vztah měl důvod

Avšak scházeli se a zase rozcházeli. Velkým problémem byl Kaiserův vztah k alkoholu a s ním spojené excesy, což Konvalinkovou velmi trápilo.

kaiser konvalinkova

Zdroj: Kundrát / CNC / Profimedia

„Někdy jsem si připadala jako hadr na podlahu. Bohužel jsem se nepoučila a vzala si člověka, který se nikdy neměl ženit. To je člověk, jenž by měl žít sám, i když on žít sám neumí,“ uvádí herečka ve své knize Rozpuštěné bolesti o manželství, jak upozorňuje deník Aha!

„Je to povaha, která bezpečí, jistotu a spolehnutí dát nemůže a neumí. Tenkrát jsem si to neuvědomovala. Byla jsem zamilovaná,“ dodala herečka známá z pohádek Honza málem králem či S čerty nejsou žerty.

Problémy s alkoholem měla i dcera

Z manželství pak vznikla dcera Karolína, která se narodila v roce 1983. Působila v Dismanově dětském rozhlasovém souboru, Divadle Extrem či v Branickém divadle.

kaiser dcera karolina

Zdroj: Profimedia

Dle Expres.cz však konzervatoř nedokončila. Důvodem byl démon alkohol, o čemž ji mohl otec vyprávět. Bouřlivé večírky měly vedení školy rozčílit natolik, že Kaiserovou po čtyřech letech vyloučilo. Před pár lety ji dokonce alkohol dohnal až na léčení.

Uvidíme, čím nás dcera slavných rodičů ještě překvapí. Možná naváže na výkony ve filmech Duše jako kaviár nebo Dešťová víla. Jenže ty už vznikly poměrně dávno, v letech 2004 a 2010.

Zdroj: Aha!, Expres

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články