Dcery Diany Kobzanové se proměnily v malé mořské víly. V barevných kostýmech doslova září

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
diana kobzanova
Zdroj: Profimedia

Diana Kobzanová prožívá rodinnou idylku se svým partnerem, hokejistou NHL Tomášem Frolíkem a se svými dvěma dcerami. Sice žijí na Floridě, ale v létě si udělali čas i na návštěvu České republiky. Fotografie ze setkání s rodinou a přáteli pak umístila modelka na svůj instagram. Tam se právě objevila i roztomilá fotka jejích dvou dcer.

Dcera Ella se partnerům narodila v prosinci roku 2014 ve Winnipegu v Kanadě, kde pár kvůli Frolíkově angažmá žil. Mladší Lilly přišla na svět v dubnu roku 2018. V jejím případě rodila už Kobzanová v USA.

Potkali se i s Pavelcem

Dle sociálních sítí to vypadá, že rodina funguje skvěle a obě dívky mají hezké dětství. Rodiče je nedávno vzali do České republiky na prázdniny.

Viděly babičku a ostatní členy rodiny, ale jak Diana sama na instagram napsala, vypisování jmen by její sledující asi nudilo. A tak přidala rovnou snímky ze setkání, na nichž se usmívá od ucha k uchu, což přeci jen mluví za vše.

Přidala i fotku svého partnera s jeho kamarádem Ondřejem Pavelcem, který ale už hokejovou kariéru ukončil. Chodili spolu dokonce do jedné třídy na základní škole na Kladně, společně s dalším odchovancem kladenského hokeje Jiřím Tlustým.

V přestrojení za mořské panny

Nyní už jsou všichni zase zpátky na Floridě. Školní rok už tam začal, a tak se Kobzanová pochlubila, že už má doma konečně prvňačku. Elle se bude ve škole určitě dařit a Lilly už se možná těší, až ji bude následovat.

I tak jim ale nedělá problém si nadále užívat letního počasí. A tak modelka zachytila své dvě dcery u bazénu, kam se vydaly v přestrojení za mořské panny.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Diana Kobzanova (@dianakobzanka)

„Jak se jim v tom plavalo?“ vrtalo hlavou jedné sledující. „Ta starší v tom umí plavat krásně, uvnitř je monofin a už to máme doma delší dobu. Ta malá to měla dnes poprvé a po pár minutách už taky pohoda,“ odpověděla jí pyšná maminka.

„Člověk nesmí nechat otevřený instáč na stole. Moje tříletá doteď nevěděla, že to existuje… teď to chce taky,“ připsala další fanynka.

Není se čemu divit. Takovýto kostým musí nadchnout všechny holčičky, které kdy snily o tom, že se stanou mořskými vílami. A pokud se navíc jedná o funkční věc, jistě si s tím užijí hodně legrace.

Zdroj: Instagram

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články