Dvojčata Pavla Zuny od sebe nerozeznáte. Rostou z nich sportovci, na něž může být náležitě hrdý

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
pavel zuna
Zdroj: Profimedia

Pavel Zuna je novinář, reportér a moderátor, který je celkově šestinásobným držitelem ceny TýTý, a tím pádem také rekordmanem, protože ho v tomto ohledu ještě nikdo nepřekonal. On na sebe ale není hrdý jen kvůli své kariéře. Má totiž také dva skvělé syny, kteří mu dělají obrovskou radost. A není se čemu divit, oba jsou to sportovně založení fešáci, po kterých dívky šílí.

Zuna si vyzkoušel moderování na všech třech velkých televizních kanálech. Stal se tváří mnoha pořadů, moderoval například Ber nebo neber, byl u zrodu druhé řady soutěže Česko hledá SuperStar a zodpovídal se i za Výměnu manželek. I dnes se věnuje televiznímu a internetovému vysílání.

Kromě toho ale vkládá energii do svých dětí. Se svou bývalou manželkou Andreou má dvojčata Jana a Matěje a dceru Adélu a z prvního manželství pak ještě dceru Annu. Právě kluci mu ale poslední roky dělají velkou radost především tím, že se nevzdávají svého snu.

Na Karlovce napoprvé neuspěli

Nejenže jsou od sebe na první pohled oba mladíci k nerozeznání, mají také společné zájmy. Hlavně pak jeden velký, a tím je sport. Jejich první snaha uspět na Univerzitě Karlově na Fakultě tělesné výchovy a sportu jim ale ovoce nepřinesla. Ukázalo se ale, že opravdoví bojovníci se nevzdávají.

Jan i Matěj se rozhodli nastoupit na školu znovu a tentokrát ji dokončit. A Pavel Zuna na své chlapce může být opravdu hrdý, protože se jim začalo dařit a dotáhli to poměrně daleko. Věnují se atletice a hrají fotbal za tým FC Prosek. Matěj se dokonce už jednou ukázal na mistrovství republiky do 22 let.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Matěj Zuna (@matejzuna)

V atletice pak oba uspěli především v disciplíně běh na 200 metrů, kde se nejlépe umístili na sedmém místě, což je krásná pozice, ale zároveň jim to dává hodně prostoru ke zlepšování. Prozatím to nevypadá, že by se chtěli kluci věnovat něčemu jinému.

K nerozeznání

Na Instagramu se pravidelně objevují fotky, na kterých si mohou sportovní fanoušci užít mnoho informací a novinek a fanynky zase zkontrolovat, jak moc do krásy Jan i Matěj rostou. Mimo to je na většině fotografií vidět, že tahle dvojčata jsou si opravdu podobná jako vejce vejci.

Podle některých by dokonce mohli jeden za druhého zaskakovat ve sportovních utkáních, otázka ale je, zda by dokázali podat takový výkon i ve stresu, že je někdo pozná. V komentářích pod fotografiemi se nejčastěji objevují srdíčka od fanynek a poznámky k jejich podobnosti.

Pavel Zuna podle všeho opravdu není zklamaný, že se jeho synové nevydali stejnou dráhou jako on sám. Je rád, že má dva aktivně založené kluky, kteří se svým způsobem v showbyznysu uchytili, je na ně hrdý a přeje jim jedině úspěchy. A s tímto přáním se přidáváme i my.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články