Hvězda Tváře Martin Schreiner po kolapsu. Kvůli čemu ztratil nervy?

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
martin schreiner
Zdroj: Profimedia

Martin Schreiner je mladý nadějný herec a zpěvák, který na sebe poprvé upozornil v soutěži Česko Slovenská Superstar. Rychle se stal oblíbeným hlavně mezi ženami a rozhodně v soutěži uspěl, i když to není typický krasavec. Píše o tom deník Aha!

Po pandemickém roce, kdy nemohl vystupovat, se těšil, že se konečně představí před svými fanoušky. Bohužel to nedopadlo podle jeho představ, protože po tak dlouhé době byl nervózní, jestli vystoupení zvládne.

Martin s nervozitou bojuje odjakživa

„Nikdy jsem se necítil tak nervózně jako tehdy,“ přiznal se zpěvák serveru ahaonline.cz. Od malička má problémy s nervozitou, ale to, jak bylo všechno zavřené a vystupovat se nemohlo, tento problém ještě umocnilo, a musel se s tím vyrovnat. „Ještě když jsem jel z domu, říkal jsem si, že je to dobré.“

Pak jsem přijel do divadla a padlo to na mě,“ svěřil se zpěvák ze Superstar. Schreiner se musel zavřít do kanceláře, kde se to snažil vydýchat. „Říkal jsem si, že na to ten den nemám.“ Naštěstí pro něj měl kolem sebe lidi, kteří se ho snažili podpořit. „Byli u mě pan producent a slečna produkční, kteří mě nakonec pomohli přesvědčit, že to zvládnu.“

Vypadá to, že Martin vždy potřebuje jen správně nakopnout, aby před diváky předvedl to nejlepší ze sebe. Schreiner se stal mediální hvězdou poté, co v Superstar zazpíval píseň od Petra Muka Tančíš sama.

Díky svému hlasu si získal tisíce fanynek, i když měl pár kilogramů navíc. S váhou se potýká doposud, jednou ho uvidíte štíhlejšího, podruhé má zase něco navíc. Nakonec se ale dostal také do soutěže Tvoje tvář má známý hlas, kde sklidil velký úspěch.

Jeho proměny v soutěži byly velmi přesvědčivé

V soutěži patřil mezi nejmladší účastníky, ale hravě strčil do kapsy i starší kolegy. Šlo mu hlavně ženské pohlaví, které zvládnul skvěle napodobit, i když Martin nepatří mezi jemné ženské typy. „Odmalička to byl můj sen, zpíval jsem si a byl takový rodinný showman,“ vypráví český zpěvák.

„Jednou mě maminka s babičkou vzaly na představení na Kunětickou horu, kde hráli muzikál Noc na Karlštejně. A právě tento muzikál rozhodl o tom, že tohle chci taky dělat,“ připomněl začátky své pěvecké kariéry. Život mu ale změnila právě Superstar a již zmíněná Tvář.

Stal se mistrem ženských převleků, i když se v ženských postavách na začátku necítil ve své kůži. S takovým formátem pořadu neměl bohužel žádné zkušenosti, ale na první pohled nebylo patrné, že to dělá poprvé.

„Postupem času, jak procházíte soutěží, si člověk zvykne na všechno a už to tolik neřeší,“ dodal Schreiner. Pro každého zpěváka je taková soutěž velká zkušenost, někteří se do ní opakovaně vrací.

Zdroj: Aha!

Autor: Raina TomanováSouvisející články