Klára Issová si užívá léto. Podívejte se, jak řádila v plavkách

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
klara issova
Zdroj: Profimedia

Klára Issová není typickou celebritou. Nevymetá večírky, neukazuje se před médii, raději si užívá své rodiny a čas tráví s ní. Sledovat ji ale můžete na instagramu, kam pravidelně přidává fotografie. I nyní se pochlubila krásnými snímky. 

Doplnila, že si vždy chtěla vyzkoušet paddleboardy, což se jí nyní povedlo. Na dovolenou se vydala na ostrov Korfu a na paddleboard zase na širé moře, i když se trochu bála. „Jely jsme kolem skal a blíže pobřeží,“ popsala Issová výlet, na který se vydala společně s kamarádkou.

Paddleboardy ji unavily, ale hodně si je užila

Issová v příspěvku přiznala, že si tu pohodu na paddleboardech velmi užila, ale večer byla tak unavená, že spala jak „do vody hozená“. Během tohoto sportování se také stihla vykoupat v moři a celkově si nemohla dovolenou vynachválit.

I když můžete Kláru sledovat na jejích sociálních sítích, na veřejnosti se moc neukazuje. Proto jí možná ani nevadila karanténa, kterou musela během pandemie prožít hlavně doma. Začala se naplno věnovat józe, kterou může doporučit každému, kdo si chce nejen zpevnit tělo, ale také vyčistit mysl.

Klára Issová nevymetá večírky, raději si sedne s pitím do kouta a sleduje dění kolem sebe. Pro většinu lidí se jeví jako ezoterická. Neuvidíte ji s cigaretou ani opilou, jak nasedá to taxíku. Jóga je pro ni součástí životního stylu. Navštěvuje dokonce Zuzanu Klingrovou, která se řadí mezi nejúspěšnější jogínky u nás.

Herečka se snaží šířit osvětu a chce, aby se lidé více starali o své duševní zdraví. Nikomu ale nic nevnucuje a také svými názory nikomu neubližuje. A podle toho, jak to vypadá, ji fanoušci berou. Jak uvedl Expres.cz, podle jejích slov je „jóga studnice vědomostí, rad a různých praktik, jak zlepšit svůj život“.

Chce, aby její fanoušci nezabředli do stereotypního života a uvolnili se, i když je to v době koronavirové někdy těžké.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Klára Issová (@klaraissova)

Navíc má česká herečka napůl syrské kořeny, což poznáte nejen na jejím vzhledu. Dokázala svůj půvab využít již v několika filmech, a to nejen českých. V soukromí si ale takovou pohodu neužívala. Se svou sestřenicí Marthou se usmířila až po narození její dcery.

Je šťastná po boku svého partnera Jakuba, ale svatba ani děti zatím nejsou na pořadu dne. Každý den si užívá, ale není pro ni důležité, jestli si ji partner vezme za svou ženu. „Nevíme, jestli spolu vydržíme do zítra, nebo třeba deset let. Ale to není podstatné. Řekli jsme si, že si užijeme každý den tak, jako by byl ten první,“ řekla už kdysi Issová.

Zdroj: Expres, Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články