Krásná sestra Patricka Schicka prozradila, co by dělal, kdyby nebyl fotbalistou

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
patrick schick
Zdroj: Profimedia

Krásná modelka Kristýna Schicková si teď sice užívá čas strávený se svým dítětem, čas na sledování výkonů české reprezentace na evropském šampionátu ve fotbale si našla. Bezprostřední pocity po zhlédnutí gólu Eura, jenž vstřelil její mladší bratr Patrik Schick, popsala modelka v rozhovoru pro server iSport.cz.

Kristýna Schicková je finalistka České miss z roku 2013, modelka, hvězda televizní obrazovky a v neposlední řadě sestra úspěšného českého fotbalisty Patrick Schicka. Fotbal je i její vášní, prohlašuje se za jeho fanynku.

Ještě aby ne, když se jí dokonce dostalo pocty komentování derby a za manžela má designéra Lukáše Třešňáka, který se tímto sportem také živil.

Měla husí kůži

Není to tak dávno, co komentovala s Klárou Janáčkovou ženské derby pražských S, teď se vyjádřila k další fotbalové parádě.

Vzhledem k tomu, že její bratr byl povolán trenérem Jaroslavem Šilhavým do české fotbalové reprezentace a s tím i k účasti na Euru, nemohla si ani ona zápasy našeho týmu jít.

S napětím sledovala úvodní duel se Skotskem, kde její bratr zazářil hned dvojnásobně. Svými góly zajistil výhru České republiky v úvodním utkání 0:2.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kristyna 🍒 Schickova (@kristynaschickova)

Především druhá trefa přes půlku hřiště, na níž dobíhající gólman nestačil, obletěla celý fotbalový svět. Experti i fanoušci jsou přesvědčeni, že tuto branku na turnaji už nic nepřekoná.

Fandila se synem

„Naprostá paráda. Měli jsme husí kůži po celém těle. Gól to byl úplně neuvěřitelný a přeju mu moc takových gólů. Jsem velká fanynka, sleduji všechny zápasy pečlivě a držím palce Páťovi a celému týmu,“ nechala se slyšet krásná maminka chlapečka. I Schickův synovec s ní totiž fandil.

Modelka ale v rozhovoru prozradila i to, co by její mladší bratr dělal, kdyby ve fotbale neuspěl. Zřejmě by šel v jejích šlépějích, jak se nechal již v minulosti slyšet. A co na to jeho sestra?

„Patrik má skvělé geny a proporce na to být topmodel. Ostré rysy, vysekané tělo, výšku. Myslím, že agentury by se o něj praly.“

Zatím to nevypadá, že by opora Bayeru Leverkusen uvažovala o změně kariéry. Jak nám však ukázali David Beckham či Cristiano Ronaldo, k modelingu si může člověk s klidem odskočit i ze hřiště.

Zdroj: iSport.cz

Autor: Marek SlaninaSouvisející články