Lambora přijal snad nejpeprnější nabídku kariéry. Objeví se v obdobě Padesáti odstínech šedi. Fanynky budou u vytržení

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
marek lambora
Zdroj: Profimedia

Marek Lambora je velmi talentovaný herec, který na sebe upozornil především v primáckém seriálu Slunečná. Od té doby je velmi vytížený a své role si snad může i vybírat.

Úspěch mu přinesla nejen seriálová role, ale věnuje se také aktivně dabingu. Nedávno přijal pikantní nabídku, která se určitě bude líbit hlavně jeho fanynkám, které ho tolik milují. Díky Slunečné se dostal do povědomí také režisérům a producentům, kteří mu nabízejí různé role, a to nejen herecké.

Televize, divadlo, dabing – Lambora neví, kam dřív skočit

Úspěch ale neznamená jen slávu, ale je to tvrdá dřina. Lambora musí skloubit pracovní příležitosti se svým soukromím, hraje nejen v televizi, ale také na divadelních prknech. Objevil se například ve filmu Ubal a zmiz, umí také zpívat a jeho poslední počin je dabingový.

Dabování ale přitom není jeho devíza, začal teprve nedávno. Nicméně jeho hlas je skvělý, takže má na kontě namluvených už spoustu rolí. Ve studiu je v poslední době jako ryba ve vodě.

„Dabing dělám dva roky, možná třetí rok, úplně nevím, kdy to začalo. Musím říct, že mě to baví. Nejvíc mě baví animáky, protože se tam člověk vyblbne, ale když je dobrý film, tak se na tom dá hrát taky velmi dobře,“ svěřil se herec pro Showtime.

Lambora nedabuje ale jen animované postavičky, tentokrát zabrousil do jiné oblasti, která je, co se týče filmů a seriálů, velmi žádaná. Marek totiž půjčil hlas hlavnímu hrdinovi erotického filmu After, který mnozí považují za 50 odstínů šedi pro mladé.

Ve filmu nenajdete erotické scény jako v odstínech, je spíše romantický

Série After už má venku dva díly, ten třetí bude mít teprve premiéru. A právě ve třetím dílu Lambora ukáže svůj hlas, který bude mluvit postavou Hardyna. „Dabuji Hardyna, kluka zamilovaného do Tes, je to taková romantika,“ prozradil Marek.

Je to sice romantika, ale podle hercových slov film často sklouzne do intimních scén. „Dá se to přirovnat k 50 odstínům šedi pro mladé. Ty intimní scény mi přijdou něžné, je to malinko drsnější, ale určitě ne úplně jako v 50 odstínech šedi,“ řekl Lambora. Na film se tak mohou těšit hlavně teenageři.

Lambora se také zúčastnil show Tvoje tvář má známý hlas, kde předvedl právě svůj pěvecký talent. Se svou přítelkyní si zahrál také ve videoklipu kapely UDG. Dá se očekávat, že jeho hvězda bude stále stoupat a ještě o něm uslyšíme.

Zdroj: Aha!

Autor: Raina TomanováSouvisející články