Sen mnoha mužů: Patricie Pagáčová se naložila do kádě s pivem

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
patricie pagacova
Zdroj: Profimedia

Patricie Pagáčová si kromě své malé dcerky Bibiany nadále užívá také vlastního života. Nebojí se proto vyjít do společnosti a nechat miminko někomu na hlídání. Nedávno si tak vyrazila na pivní koupel do krásného prostředí.

Pagáčová si užívala nejen pivní koupel, ale také samotné pivo. Pivovar se jmenuje Zlatá kráva a je nasnadě, že to vybízí k různým vtipům a vtipným komentářům, což se stalo i v případě této oblíbené české herečky.

Pivovar u Nepomuku má originální záchody

Na svůj Instagram umístila Pagáčová krásnou fotografii, na které se válí v sudu plném piva, a zároveň si dopřává pivo od pivovaru Zlatá kráva, který kromě originálního názvu nabízí také originální druhy piva.

Navíc je to velmi oblíbené turistické místo, protože kromě Patricie zde byla i Zorka Hejdová, která si tu dělala „záchodové“ selfie. Právě na toaletách mají majitelé pivovaru na zrcadle nápis „Ty jsi mi ale pěkná kráva“, protože se obecně ví, že ženy se fotí se svými kamarádkami hlavně na toaletách.

Pagáčová má také smysl pro humor, ke snímku připsala komentář: „Koupačka v pivu a k tomu jedna malá Zlatá kráva. Tak se jmenuje to pivo, jen aby bylo jasno, o čem je řeč.“ Přidala několik smějících se emotikonů.

Přidali se k ní i její sledující, jež si dělali legraci právě z názvu pivovaru, který směřovali na její osobu. Všichni se ale shodli na tom, že je to samozřejmě vtip, a podle hereččiných reakcí to tak brala i ona sama.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Patricie Pagáčová (@patricie.pagacova)

Naposledy Patricie oslnila v Bratislavě

Patricie je nejen herečka, ale aktuálně znovu zasedá jako porotkyně pěvecké soutěže SuperStar. Nedávno se tak objevila v Bratislavě, kde televize Markíza pořádala při této příležitosti večírek. Mateřství Patricii velmi prospívá, protože to vypadá, že jen mládne.

Na party oblékla odvážný model, ve kterém odhalila bujný dekolt. Věčně se na všechny usmívala a výlet mezi lidi do společnosti se jí velmi líbil. Společnost jí tentokrát nedělal manžel, ale její kolega z poroty Marián Čekovský.

Patricie pro super.cz uvedla, že přes léto se věnovala nejen tříměsíční Bibianě, ale také si užila dovolenou v České republice. Přiznala, že se těší na natáčení nových dílů SuperStar: „Hned na začátku září točíme mimo Prahu a všichni se těšíme, jako kdybychom jeli někam na tábor. Těším se samozřejmě také na všechna vystoupení, protože úspěch na castingu neznamená úspěch i v dalším kole a jsem zvědavá, jak to soutěžící zvládnou.“

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články