Lucie Vondráčková si osedlala pořádného hřebce. A nejedná se o jejího nového přítele

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
Lucie Vondrackova
Zdroj: Profimedia

O zpěvačce Lucii Vondráčkové se v posledních dnech psalo hlavně v souvislosti s jejím novým vztahem. Ona i její partner Petr Vojnar stvrdili to, že už je nepojí jen pracovní vztah. Zahráli si totiž spolu v jednom videoklipu, poté přeskočila jiskra. Lucie se však na svém instagramu ukázala po boku dalšího krasavce.

A kdo je oním tajemným neznámým, kterého si podmanila? Jedná se o koně, jehož si osedlala a na němž ji vyfotil její malý syn Adam.

„Fotil Adam. Koně nám propůjčují křídla, která postrádáme,“ doplnila ke snímku oblíbená zpěvačka, která se přesunula z Kanady zpět do Čech.

„Hele on má fakt talent na to focení,“ napsala jí pod vysmátou fotografii jedna sledující. A není divu, opravdu to nevypadá, že by maminku vyfotil teprve šestiletý kluk.

Lucie k snímku dopsala hashtagy, které napovídají, že tráví dovolenou se svými dětmi. Devítiletého Matyáše a již zmíněného šestiletého Adámka má s hokejistou Tomášem Plekancem.

Je o ní známo, že ke koním má velmi kladný vztah. V minulém roce se dokonce stala patronkou týraných koní.

„Na koni jsem se musela naučit jezdit kvůli pohádce, ve které jsem hrála, a velice se mi to hodilo i pro mou další roli Johanky z Arku ve francouzském filmu,“ svěřila se v minulém roce Domažlickému deníku.

S Plekancem žila několik let a v roce 2011 uzavřeli sňatek. Ten se bohužel nedávno rozpadl. Sportovec už stihl založit rodinu s bývalou tenistkou Lucií Šafářovou.

Interpretka hitů Marmeláda, Strach nebo Vítr už ale také není sama. Tvoří pár s moderátorem Petrem Vojnarem, jak oba nedávno potvrdili i v médiích.

Zdroj: Instagram
Autor: Alice KonopáskováSouvisející články