Manželka Pavla Trávníčka možná chystá rozvod. Nasvědčují tomu tato její slova

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
travnickovi
Zdroj: Profimedia

Monika Trávničková a slavný herec Pavel Trávníček spolu žijí v manželství už šest let. Jenomže už nějakou dobu média spekulují o tom, jak šťastný vztah vlastně je. A sama Monika namísto radosti sdílela v den šestého výročí od svatby na instagramu nejasnou zprávu, ze které není jasné, co se doma u Trávníčků vlastně děje.

Možná je to velký věkový rozdíl mezi manželi, možná zkrátka jen ponorková nemoc, možná rozdílná povaha obou. Pohádkovému princi je 70 let, zatímco jeho žena oslavila letos 35. narozeniny. Společně mají syna Maxmiliána, ani ten ale, jak se zdá, manželství nezachraňuje.

Schyluje se teď mezi nimi k rozvodu, nebo spolu žijí šťastně a všechno jim klape? Vztah Pavla s Monikou byl vždy tak trochu otazníkem, a to, co nedávno sdílela Trávníčková na sociálních sítích, vesměs nikomu oči neotevřelo. Fanoušci a média netuší, co si mají myslet.

Vždy ho omlouvala

Zhruba před rokem vyjížděla k Trávníčkovým policie. Pavel se totiž doma zabarikádoval i s chlapcem doma a svou ženu odmítal pustit dovnitř. Ona později ale sdělila médiím, že se její manžel jen doma zamknul, neodpovídal jí a ona se o něj bála. Spekulovalo se o tom, kde je pravda.

Později se zase na sociálních sítích Trávníčka objevilo obvinění, že chce Monika žít s jiným mužem. Ona ale svedla celou věc na útok hackerů, a svého manžela tak opět očistila. Jenomže to vypadá, že po šesti letech už toho má dost a že se u nich doma schyluje k něčemu většímu, na což upozornil server Aha!

Chce to neustálou práci

Na svém instagramu sdílela Monika fotku ze svatebního dne a připsala k ní krásný příběh, který mnoho fanoušků dojal. V něm popisuje krásy, ale také úskalí manželství, a především vysvětluje, že je třeba na vztahu neustále pracovat a nebrat nic jako samozřejmost.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Monika Trávníčková (@monikafialkova)

„Pokud se manželství vydaří, je to jedna z nejskvělejších věcí v životě – jak pro manžele samotné, tak i pro jejich děti a okolí. Dobré manželství ale nevzniká náhodou a samospádem. Žádné manželství není (jen) procházkou s kytkou v ruce,“ napsala k fotografii. „O dobré manželství je třeba pečovat a bojovat za něj i v potu tváře a se slzami v očích.“

Víra a tolerance

„V manželství lidé poznávají závratné výšky, ale také nečekanou tvrdost pádů. A jejich sny často leží v troskách. Manželé podstupují mnoho zkoušek a pýcha jim často napovídá, aby si místo Lásky zvolili sebe. Tolerance, vzájemná důvěra a svoboda v manželství je pro mě nejdůležitější,“ dodala Trávníčková závěrem.

Co ale tahle její zpráva znamená? Snaží se snad naznačit, že jí to doma s Pavlem příliš neklape? Fanoušci se vyjadřují k jejím slovům souhlasně a většina z nich jí gratuluje k dlouhému vztahu, který, jak doufají, ještě dlouho potrvá. K čemu se ale skutečně u Trávníčků schyluje, není jisté.

Zdroj: ahaonline.cz, Instagram

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články