Michal Šeps byl podivín už v Superstar. Jeho současný vzhled vás šokuje jak policejní paralyzér

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Michal Seps
Zdroj: Profimedia

V roce 2011 se stal finalistou Česko Slovenské SuperStar. Tehdy to hodně lidí překvapilo, protože mnozí tvrdili, že je kontroverzní a dostal se tak daleko spíše kvůli vzhledu než zpěvu. On si ale z podobných tvrzení nic nedělal a hudbě se věnuje dodnes. Poznali byste ho?

Porota si v jeho případě nebyla jistá, zda je vlastně zajímavý v dobrém, nebo ve zlém. Už tehdy měl delší vlasy, nosil čepici v barvách Jamajky, která je tak typická pro jeho oblíbený žánr – reggae.

Ačkoli se Michalovi nakonec nepodařilo vyhrát, jeho jméno si diváci pamatují dodnes. Byl zkrátka tím soutěžícím, který utkví v paměti díky své originalitě. A to nikdo netušil, jak bude Šeps vypadat po deseti letech.

Má svůj vlastní styl

Šeps už odmalička miloval rytmy jamajské hudby, a i když v Čechách není reggae právě nejoblíbenějším stylem, on ho dokázal proslavit. Skončil jako třetí a do finále pak postoupila Gábina Gunčíková společně s Lukášem Adamcem.

Michal Šeps se i nadále věnoval svému stylu. Nenechal se odradit, naopak se mu podařilo reggae v České republice proslavit a najít si celou řadu fanoušků. Po skončení soutěže založil kapelu Zimmer Frei.

Michal Seps

Zdroj: Profimedia

Když se skupina rozpadla, Michal Šeps pokračoval v kapele Tewahedo MoM. Ani s tou to ale nevyšlo. Dnes vystupuje s několika menšími skupinami, nebo sám. Reggae je stále věrný. A vidět je to i na jeho vzhledu.

Změna k nepoznání

Pokud si kdysi někdo myslel, že je Michal Šeps zvláštní, dnes by jeho vzhled nedokázal pojmenovat. Jediné slovo, které ho snad může vystihnout, je originál.

Šeps má dlouhé dredy pomalu až po pas. Jeho bradu zdobí tmavé vousy a vzhled často a rád doplní kšiltovkou a kulatými brýlemi, takzvanými lenonkami. Na první pohled je pro mnohé podivínem.

Na druhou stranu má zkrátka svůj vlastní styl, nedělá si nic z toho, co o něm někteří závistivci říkají, a dál se věnuje tomu, co vždy miloval a vždy milovat bude: Hudbě, která podle jeho slov jako jediná dokáže rozhýbat davy.

Zdroj: Instagram, Facebook, wikipedia.org
Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články