Patricie Pagáčová se vydala na premiéru filmu Michala Suchánka. S manželem jí to náramně slušelo

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
pagacova
Zdroj: Profimedia

Patricie Pagáčová si užívá roli maminky malé Bibiany. Ráda si ale odskočí do společnosti. V neděli například vyrazila na premiéru nového filmu Michala Suchánka Večírek. Garde jí dělal její manžel a oběma to na premiéře moc slušelo.

Sama Pagáčová na svém instagramu uvedla, že je vděčná svatebnímu domu za to, že jí půjčil šaty, původně totiž chtěla hledat něco na sebe doma v šatníku.

Pagáčová si vyšla v růžových šatech, její manžel vypadal jako elegán

Premiéra filmu Večírek měla proběhnout už loni na podzim. Bohužel koronavirus a uzavření veškeré kultury mají za následek, že se diváci dočkali až letos. Rozhodně ale stálo za to si počkat. Komedie je plná oblíbených českých herců, které uvidíte v rolích, v nichž je neznáte.

Pagáčová si na tuto společenskou událost oblékla dlouhé šaty v jemné růžové barvě. Její manžel Tibor se hodil do gala a přišel v šedém obleku s jemným vzorem.

patricie pagacova

Zdroj: Profimedia

Kromě manželského páru se na premiéře objevily také další celebrity, které si ji nenechali ujít. Pagáčová se nechala vyfotit například se Sandrou Novákovou, se kterou se výborně bavila. Mezi hosty byli také hlavní aktéři filmu.

Michal Suchánek snímek režíroval, ale také napsal jeho scénář. Hlavní roli tu obstaral Karel Roden, ale ten na premiéry nechodí a ani teď neudělal výjimku. Dorazila ale Tatiana Dyková, Jiří Langmajer nebo Nela Boudová. Ta dokonce před několika dny přiznala vztah s moderátorem a reportérem Janem Tunou.

„Sešla se tady mimořádně silná parta a dělali jsme na něčem, co pro nás všechny bylo mimořádně zajímavé a zároveň nové. Takže by to mohlo být zajímavé a nové i pro diváky v kinech,“ řekl pro časopis Totalfilm jeden z hlavních herců Jiří Langmajer. V komedii uvidíte mnoho vtipných scének.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Patricie Pagáčová (@patricie.pagacova)

Scénář vychází z divadelní hry, kterou Suchánek uváděl v roce 2013 v Divadle Broadway

Komedie pojednává o bývalých spolužácích, kteří se sejdou na kolaudaci domu manželské dvojice, kterou tvoří také spolužáci. V hlavních rolích se představí Karel Roden, Tatiana Dyková, Nela Boudová nebo Marek Taclík. Trailer jste mohli shlédnout na internetu.

Scénář k filmové komedii vycházel z divadelní hry Večírek, kterou uváděl již v roce 2013 Michal Suchánek v režii Ondřeje Sokola.

Hra se hrála v pražském Divadle Broadway. Producentkou filmu je Monika Kristlová, která řekla, že film měl jít do kin co nejdříve. Nechtěli čekat na další podzim, kdy zase mohou přijít restrikce v podobě uzavření kinosálů.

„Když jsme se rozhodovali, co dál, obavy z dalšího podzimu podobnému tomu loňskému a ze ‚zestárnutí‘ filmu vedly k tomu, uvést ho raději teď v létě,“ doplnil režisér filmu Večírek Michal Suchánek v tiskové zprávě. „Jsem rád, že se nám Večírek podařilo tak výjimečně obsadit a že tihle herci excelují v rolích, v jakých je neznáme.“

V kinech si ho můžete užít i vy, a to od 19. srpna.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články