Smutná Jitka Boho se svěřila fanouškům, proč plakala v autě. Její emotivní zpověď vás chytne za srdce

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
jitka boho
Zdroj: David Kundrát/ Czech News Center / CNC / Profimedia

Jitka Boho se nedávno rozešla se svým přítelem, s nímž plánovala nejen další dítě, ale také společnou budoucnost. Bohužel, ani tento vztah jí nevyšel. S bývalým manželem má dcerku Rosalii.

Česká modelka a příležitostná zpěvačka, která účinkovala například v pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas, se nedávno na Instagramu přiznala fanouškům, jak smutný je dnešní svět. K příspěvku přidala krásnou fotografii, na které vypadá zamyšleně.

Cestou v autě přemýšlela o životě

Svým sledujícím, kterých má již 111 tisíc, se svěřila se svými myšlenkami, které ji trápí. „Včera jsem po cestě do Prahy přemýšlela, o sobě, o nás, o životě. K tomu jsem si pustila Nad Sázavou, Igelit i Hrášek,“ popsala své pocity.

„Plakala jsem, kladla si tolik otázek, říkala si, jak vám sem napíšu nějaké mé filosofické úvahy na téma sociálních sítí a toho našeho současného světa, ze kterého mi je někdy tady dost smutno,“ pokračovala krásná modelka.

„Vzpomínala jsem na dětství, jak jsme chodili do lesů na houby, do lesů, které už tam nejsou a zpívaly si s mamkou Stánky… Někdy se to tak přihodí, že se ty emoce nakupí a musí ven, včera šly… A ještě, jak k tomu zapadalo slunce,“ rozněžnila se Jitka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený JITKA BOHO (@jitkaboho)

Během jediné cesty si přeskládala životní hodnoty

„Myslím, že včera se ve mně něco málo zlomilo a hodnoty v životě zase poskládaly trochu jinak… Lépe, řekla bych. Kdybych se měla vypsat z toho všeho, co jsem vlastně reálně v autě říkala, sice v duchu, ale říkala, bylo by to na dlouho. Je toho mnoho, ale třeba se do toho jednou pustím, třeba…“

Jitka Boho mezi svými sledujícími zvedla vlnu dalších emočních komentářů. Jedna z komentujících přiznala, že při pohledu na Jitku se jí zvedla nálada a hned měla lepší den. Vesměs se lidé shodnou, že ne každý den je posvícení a každý má svou chvilku, kdy o sobě nejen přemýšlí, ale možná i pochybuje.

Dnešní svět je bohužel velmi ovlivněn právě sociálními sítěmi, na které se přesunul reálný život. Lidé se i kvůli lockdownu z minulého roku nemohli scházet osobně, a o to více vzrostl zájem komunikovat spolu po internetu. Tento trend se ale nejen Jitce nelíbí a upozorňují na to i jiné celebrity.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články