Vladimír Polívka je dnes idolem mnoha žen. V mládí ale vypadal jako typický puberťák, posuďte sami

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
vladimir polivka
Zdroj: Profimedia

Narodil se jako syn slavných rodičů. Už dávno ale prokázal, že on sám se umí prosadit, aniž by potřeboval jakoukoli protekci. Herec a moderátor Vladimír Polívka dnes na první pohled zaujme především ženy. Ne vždy tomu tak ale bylo.

Jeho otcem je slavný český herec Bolek Polívka, kterého si většina z nás pamatuje především ze starších komediálních filmů, ale i dnes ještě umí zazářit. Kromě herectví se věnuje také režii.

Matka Vladimíra je Chantal Poullain, česko-francouzská herečka, která se s Bolkem Polívkou rozvedla v roce 2002. Geny ale synovi předali oba i přes neshody, které vládly v jejich manželství.

Nejen divadelní herec

Vladimír Polívka začínal u divadla. A tomu se také věnuje dodnes. Objevuje se pravidelně v Národním divadle a fanynky oslňuje nejen svým hereckým umem, ale také pohlednou tváří.

Kromě toho se objevil hned v několika televizních snímcích. K nejznámějším patří filmová komedie Pořádně pokecal, seriál Kriminálka Anděl a nedávno si zahrál také v oblíbeném diváckém seriálu Slunečná.

vladimir polivka zamlada

Zdroj: Profimedia

Diváci si ho pamatují také jako moderátora pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Tam se ovšem moc dlouho neohřál, protože kvůli koronaviru skončil v karanténě a žezlo musel převzít zpět původní moderátor Ondřej Sokol.

Blonďák a pupínky

16 let stará fotografie ukazuje, že čas někdy dokáže s lidmi udělat divy. Vladimír Polívka totiž nebyl vždycky takový fešák jako dnes. A právě obrázek, na kterém je zachycený se svým otcem, je toho důkazem.

Na hlavě má tehdy ještě puberťák zimní čepici, zpod které vykukují delší vlasy obarvené na blond. Jeho obličej pak zdobí celá série pupínků, a je tak vidět, že akné se zkrátka nevyhýbá ani slavným.

Tehdy nejspíš na moc dívek nezapůsobil, dnes si ale na první pohled získá snad každou. Polívka vyrostl do krásy a má před sebou ještě určitě zářnou budoucnost. A to jak u televize, tak také v divadle.

Zdroj: Profimedia, Národní divadlo

Autor: Šárka CvrkalováSouvisející články