Zuzana Belohorcová zase provokuje svým tělem. A ještě tvrdí, že je co zlepšovat

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
zuzana belohorcova
Zdroj: Marek Pátek / CNC / Profimedia

Zuzana Belohorcová je sympatická moderátorka, která ví, čím upoutat pozornost. A nemusí to být zrovna snímek v plavkách, kterým se nedávno pochlubila na instagramu. Na fotografii má přímo výstavní postavu, ale popisek ke snímku možná některé slečny či ženy rozzlobí. 

Belohorcová se vyjádřila ve smyslu, že její postava není dokonalá, a přiznala, že má období, kdy její váha ukazuje nejvyšší hodnotu, kterou kdy měla. Zuzana uvedla, že je stále co zlepšovat, při pohledu na její postavu ale ženy mohou leda závidět.

Nedávno podstoupila Belohorcová plastiku

Slovenská moderátorka se netají tím, že podstupuje plastické operace, a to nejen kvůli zdravotním problémům. U Zuzany se jedná hlavně o estetický důvod. Na konci června přijela i s rodinou do Prahy, protože zde tráví každý červenec.

Během pobytu v České republice podstupuje plastické operace. A i letošní rok nebyl výjimkou, protože si nechala upravit oční víčka. Před třemi lety si v Praze nechala upravit poprsí. Pro operaci víček se rozhodla z jediného důvodu: „Rozhodla jsem se z estetického důvodu, neměla jsem zdravotní problémy,“ řekla Super.cz.

Kvůli povadlým víčkům se necítila dobře. Viděla ale dobře, přesto se rozhodla operaci podstoupit. Na povadlá víčka ji totiž několikrát upozornili nejen příbuzní, ale také její kolegové a spolupracovníci.

„I v show Tvoje tvář má známý hlas mě na to vizážistky upozorňovaly,“ připomněla své působení ve slavné televizní show. Padajících víček si sama Belohorcová všímá už několik let, a proto nastal čas na změnu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova)

Uvědomuje si, že s přibývajícím věkem bude udržování postavy těžší

Ve svém příspěvku sice tvrdí, že nemá postavu jako kdysi, ale podle komentářů to vypadá, že se během let nic nezměnilo. Postavu má pevnou, štíhlou a může se klidně obléknout do jakýkoliv bikin a vystavovat se na slunci.

I přesto tvrdí, že by chtěla dlouhé nohy jako má Kendall Jenner, pevné tělo jako Jennifer Lopez nebo vlasy jako Kim Kardashian. Dodala, že nikdo nemůže mít všechno, ale je důležité být zdravá a přijmout se taková, jaká je.

Do Prahy se Zuzana vrací pravidelně ze zahraničí. Momentálně žije s rodinou ve Španělsku. Nejdříve se z Miami přestěhovali do Marbelly, nakonec ale zakotvili na ostrově Tenerife.

„Máme pronajatý trojpatrový dům s bazénem a s krásným výhledem na celé pobřeží. Děti se těší, už tam byly, velmi se jim tam líbilo,“ svěřila se Belohorcová Super.cz

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články