Ester Ledecká ukázala břicho bez gramu tuku v bílých plavkách. Vyniklo i její opálení

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
CelebrityDomácíKomerční sdělení
ester ledecka
Zdroj: Michal Šula / MAFRA / Profimedia

Ester Ledecká si léto užívá plnými doušky, ale jako by ani neznala odpočinek. Neustále na sobě pracuje, i když to vypadá, že to snad ani nepotřebuje.

Její břicho zdobí samé svaly, na jejím těle nenajdete snad gram tuku. Nedávno na instagram pověsila snímky svých „hraček“, jak nazývá surfová prkna. Většinu fanoušků zaujala právě její vypracovaná postava, kterou předvedla v bílých plavkách. Vyniklo tak její opálení.

Ester nepolevuje ani na dovolené

Ester můžete vidět i přes léto v plném zápřahu. Kromě toho, že se v zimě věnuje lyžování i snowboardingu a stala se první závodnicí, která vyhrála zlatou olympijskou medaili právě v obou disciplínách, se v létě věnuje hlavně plavání a také vodním sportům, jako je paddleboarding a surfing, nebo si užívá legraci na vodních lyžích.

I přes léto se musí udržovat ve formě, aby se s podzimem začala připravovat na další zimní sezonu. Někteří fanoušci ji chtějí vidět dokonce na letních olympijských hrách, protože je všestranně nadaná a věří, že by se umístila na předních příčkách.

Možná věří i v to, že by získala medaili. Její vzdálená příbuzná je totiž plavkyně Katie Ledecky, která sbírá medaile jako na běžícím pásu. Ester si ve svých příspěvcích ráda dělá legraci sama ze sebe a její komentáře fanoušky velmi baví.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ester Ledecká (@esterledecka)

Její táta se věnuje zpěvu, bratr zase grafice

Nedávno její otec, Janek Ledecký, uvedl novou knihu, kterou ilustroval Esterčin bratr Jonáš. Kromě toho se Janek věnuje hlavně zpěvu a muzikálům. Ester se ale vydala jinou cestou a už od malička tíhla se sportování, hlavně tomu zimnímu.

Dnes, ve svých 26 letech, je neúspěšnějším sportovcem v České republice. Vyhrála dokonce anketu Sportovec roku, a to už v roce 2018. Ve stejném roce dostala od prezidenta Miloše Zemana medaili Za zásluhy.

Během olympijských her se nebojí zapsat do několika disciplín. Již v mladém věku vyhrála mistrovství světa juniorů ve snowboardingu, a to dokonce dvakrát, protože se zúčastnila paralelního i paralelního obřího slalomu.

V roce 2013 patřila mezi deset nejlepších žen světa v této oblasti. Zlatých medailí má na kontě celkem sedm – dvě z olympiády a pět z mistrovství světa.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články