Tereza Kerndlová pobouřila fanoušky svým přístupem k očkování. Tato slova je vytočila doběla

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
tereza kerndlova
Zdroj: Profimedia

Očkovat, či neočkovat – to je, oč tu běží. Ať už jste zastáncem jakékoliv varianty, ne každému je po chuti slýchat na toto téma miliardu cizích názorů. A své o tom už ví zpěvačka Tereza Kerndlová. Ta o očkování promluvila na svém instagramu a svalila se na ni vlna negativních komentářů i „hejtů“. Co lidem tak leží v žaludku?

Tereza Kerndlová si užívala ve slunném Španělsku, kde se svým partnerem Reném koupila luxusní sídlo. O tom, jak se má dobře a jak tráví léto jen v plavkách, se mohli sledující přesvědčit na jejím instagramu.

Tam patří mezi ty aktivnější uživatelky a většinou sdílí jen svoje fotografie. Svůdný úsměv, dokonalá a odhalená postava a vyčesaný culík, to je to, co svým fanouškům nabízí nejčastěji a na co jsou zvyklí.

Už je zpět v České republice

Jenže běda, pokud si dovolí sdílet také něco jiného. Nedej bože svůj názor. Po návratu do České republiky si totiž zašla na první dávku očkování proti koronaviru.

„Někdy možná nestojíme na stejném břehu a je na každém z nás, jak se rozhodne, ale já jsem jednoznačně pro očkování, a to z mnoha důvodů,“ zahájila svůj příspěvek.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Kerndlova (@terezakerndlova)

„Dnes jsem dostala svou první a děkuju za tak krásné a milé přijetí od sester a lékařského teamu v nemocnici Tišnov a vám všem jsem to chtěla jen dát vědět… sdělit svůj postoj, svůj názor…,“ pokračuje dále.

Ačkoliv připsala i upozornění, že tyto řádky nemají lidé brát jako nějakou placenou propagaci očkování či reklamu, našli se tací, co jí její názor dali pěkně sežrat.

„Když ne propagace, tak proč to zveřejňování…,“ podivila se jedna sledující. Další komentáře už tak mírné nebyly.

„Blázen, že se nechá očkovat experimentální vakcínou,“ napsala další z fanynek. „Židé tenkrát také nevěděli, do čeho jdou, jsme jako lidstvo nepoučitelní. Trochu si mě zklamala,“ zašel dál jeden z komentujících.

Našlo se ale také velké množství lidí, kteří Kerndlovou brání. A to zejména z toho důvodu, že jako vystupující se na koncertech setká s davy, takže se může cítit ohrožena.

Sama zpěvačka své důvody nevyjmenovala, takže si můžeme jen domýšlet. Pravdou však je, že na své sociální sítě si může dávat cokoliv.

Autor: Alice KonopáskováSouvisející články