Horoskop: Jak se chovají jednotlivá znamení na dovolené? S těmito raději nikam nejezděte

od Šárka Blahoňovská
3 minuty čtení
horoskop leto
Zdroj: Shutterstock

Dovolená u moře je pro většinu z nás v létě naprostou podmínkou. Ne všechna znamení to ale berou jako odpočinkovou dovolenou, naopak se snaží volný čas nějak využít a strávit léto u moře aktivně. Jak jsou na tom jednotlivá znamení?

BERAN

Patříte mezi ty nejaktivnější, nečinné polehávání a slunění pro vás není a brzy se začnete nudit. U moře jste brzy ráno, ideálně si půjdete po ránu zaběhat po pláži ještě předtím, než se zaplní lidmi.

Potřebujete vyzkoušet všechno, prozkoumat každé zákoutí, vyrazit na všechny výlety a vyzkoušet vše z hotelové nabídky. Zkrátka potřebujete adrenalin i na dovolené. To ale lidem, kteří mají rádi jen relax na pláži, nebude vyhovovat.

BÝK

Jste rozhodně v kategorii povalečů a na dovolené u moře se těšíte hlavně na to, že si konečně odpočinete. Jste rádi v klidu, ale v běžném životě to moc nejde.

U moře si budete užívat pomalá rána, dopoledne i večery a z deky se jen tak nezvednete. Kromě toho jste požitkáři a na dovolené chcete ochutnat všechny speciality, ať už jsou sebedivnější. Dejte si tedy pozor na aktivní parťáky, mohli by vám narušit váš vysněný klid.

BLÍŽENCI

K moři vyrážíte hlavně za poznáváním. Několik dní klidně proležíte na pláži se zajímavou knížkou, která vám v kufru nesmí chybět. Ale strávit takhle celou dovolenou? Ani omylem. Připadala by vám jako promarněná, vy chcete z pobytu u moře vytěžit to nejvíc.

Nášup aktivit a poznávání, hovory s místními, prolézání odlehlých lokalit a uliček. Chcete zkusit všechno místní a na turistická lákadla vás nikdo neužije. Dobré však je, že dokážete nají kompromis, a tak si s vámi užijí jak povaleči, tak dobrodruhové.

RAK

Na dovolené se rádi rozmazlujete. Dobrodružství pro vás moc není, raději intenzivně relaxujete. Strávíte několik dní u bazénu nebo u moře a dopřáváte si chutné koktejly z baru. Klidně si zajdete i na luxusní masáž nebo jiné kosmetické procedury.

Jste prostě vděční, když máte k dispozici all inclusive pobyt. Jak moc šetříte v běžném životě, na dovolené se klidně rozšoupnete. Ideální parťáci jsou pro vás požitkáři jako jste vy.

LEV

Na dovolenou se jedete hlavně bavit a váš ideální čas strávený u moře se neobejde bez barů, diskoték a party. V běžném životě máte vybraný vkus, na dovolené se klidně zúčastníte kýčovité akce, kde se vyblbnete, zatančíte a odškrtnete prázdninové klišé.

Barevné drinky, veselé kostýmy a party až do rána? Není problém, druhý den klidně strávíte celý na lehátku. Ožíváte u moře až po setmění. Podobně jako Blíženci vyjdete s aktivními i pasivními lidmi na dovolené.

PANNA

Dovolenou si pečlivě plánujete. Právě proto máte vše do detailů promyšlené a víte, co během ní chcete stihnout, vidět, zažít a ochutnat.

Většinou si pobyt u moře vybíráte podle toho, aby se na něm dalo dělat všechno možné. Pečlivě si prostudujete průvodce a tipy na internetu ještě před odjezdem.

Dovolenou si užijete na maximum a odškrtnete si všechno, co máte v plánu. Jste ideální partner pro ty, co si chtějí užít dovolenou aktivně, ale plánování jim nic neříká.

VÁHY

Jste na krásno a suvenýry a chcete něco, čím si můžete dovolenou připomínat. Hodně fotíte a klidně strávíte hodiny sbíráním mušlí na pláži a hledáním těch nejkrásnějších, které byste si mohli odvézt domů.

Patříte jinak ale mezi klidné typy, které se chtějí vrátit domů s perfektním opálením a odpočatou psychikou. Drink na pláži ale rozhodně neodmítnete.

ŠTÍR

Na dovolenou si jezdíte hlavně odpočinout od lidí. Chcete vypadnout z kolektivu, kde se všichni znají, a stát se cizincem ztraceným v davu.

Nijak se proto nedružíte, nenávidíte společné výlety a většinou se vyhýbáte i velkým hotelovým komplexům se spoustou lidí.

Hledáte odlehlé pláže a rádi objevujete všechno sami. Zbožňujete vodu a klidně v ní strávíte hodiny. Plaváním i potápěním. Pod hladinou je takový mír a klid… Proto sebou neberte žádného pařmena, pro něhož se dovolená rovná bouřlivým party.

STŘELEC

Vy jedete za zábavou. Argument, že byste měli hlavně odpočívat a dobít si baterky příjemným čtením, u vás neuspěje. Vy se budete prohánět na vodních skútrech, hrát plážový volejbal a večer organizovat karaoke a taneční party.

Ničeho se nebojíte, za nic se nestydíte a dovolenou využijete k tomu, abyste se odvázali a užili si to. Den nestrávený dobrodružstvím považujete za ztracený.

KOZOROH

Často jezdíte na dovolenou na stejné místo a vyhovuje vám, že všechno znáte a nic vás nemůže překvapit. Pozor, rozhodně to pro vás není negativum, právě naopak.

Necítíte se dobře mimo svou komfortní zónu, nemáte rádi změny a cestování obecně je pro vás poměrně hodně stresující. Proto není dobré vás do ničeho nutit. Dovolenou si ale užijete.

VODNÁŘ

Často trávíte dovolenou sami, abyste se mohli svobodně rozhodovat, co se vám líbí. Jeden den vstanete před svítáním, abyste se podívali na východ slunce nad mořem, druhý den se přihlásíte na plavání s delfíny a třetí den se budete s drinkem válet na pláži.

Dovolená je pro vás vyhlídkou naprosté svobody, kdy se nemusíte nikomu podřizovat. Proto nejezděte s chorobným plánovačem, který potřebuje mít dovolenou nalinkovanou, jako jsou třeba Panny.

RYBY

Milujete vodu, proto je opravdu těžké dostat vás z ní ven. Tenhle živel milujete a rádi pozorujete příliv i odliv a plavete hodně daleko. Chodíte plavat ještě dřív, než se ostatní probudí, a stejně tak i pozdě večer, kdy už se do moře nikomu nechce.

Moře vás zkrátka uchvacuje a je tím jediným, co na dovolené potřebujete. Odstíny modré vám dodávají klid a zmírňují přepjaté emoce.

Zdroj: Astrology.com

Autor: Dagmar ŠkádliváSouvisející články