Orlando Bloom se objevil v Berounce. Během koupačky ukázal úplně všechno

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
orlando bloom
Zdroj: Profimedia

Oblíbený herec Orlando Bloom v České republice dlouhodobě natáčí seriál Carnival Row, a protože bylo během víkendu opravdu horko, vyrazil se vykoupat do řeky Berounky.

Zrovna o víkendu mohli diváci vidět film Piráti z Karibiku, kde se proháněl po moři s Johnnym Deppem. Ve skutečnosti si ale šel zaplavat, a turistům, kteří stáli na druhém břehu, ukázala světová celebrita nejen svoje vysportované tělo, ale také nahý zadek.

Poslední snímky sdílel z Itálie

Vzhledem k tomu, jaký poprask Bloom vyvolal jen tím, že se na veřejnosti objevil nahý, si ho všiml také americký bulvár, jehož paparazzi dlouho nemohli přijít na to, kde se slavný herec nachází. Poslední fotografie totiž sdílel na svém Instagramu z Itálie.

Bloom, který se proslavil rolemi Legolase z Pána prstenů nebo Willa Turnera právě z Pirátů, si šel na několik minut zaplavat do studené Berounky. V neděli panovaly vysoké teploty, a tak bylo nasnadě, že volno využije právě ke koupání. A i v tomto případě se nezapomněl podělit o fotografie a video se svými fanoušky.

Vyfocený zády k objektivu ukázal svůj vysportovaný zadek, který zakryl jen smajlíkem v podobě broskve. Předpokládá se, že snímek pořídila jeho partnerka Katy Perry. Samozřejmě taková fotografie nemohla zůstat dlouho bez odezvy. „Moc hezký koupací úbor,“ rozplývaly se nad jeho postavou fanynky.

Objevily se také komentáře těch, kteří poznali místo, na kterém se Orlando nachází. A někteří z nich měli možnosti vidět slavného herce živě přímo při koupání. Bloom nemá s nahotou problém. Svléká se před kamerou i mimo ni a nebojí se snímky ukazovat na sociálních sítích.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Orlando Bloom (@orlandobloom)

Již v roce 2016 pádloval nahý

V roce 2016 si udělal výlet právě s Perry na paddleboardu. Herec se ale rozhodl, že bude pádlovat zcela nahý, zatímco zpěvačka byla naopak oblečená. Na sociálních sítích jsou tito dva velmi aktivní a neváhají si ze sebe udělat legraci.

To se stalo i u nahé fotografie, na které byla Katy Perry označena přímo na zadku Orlanda. Je tak možné, že u vody trávila čas s ním. Už dříve totiž sdílela společné snímky z Prahy na svém profilu.

Orlando Bloom v Praze natáčí fantasy seriál Carnival Row. Jedná se o mysteriózní horor, jehož první řada měla velký úspěch a natáčela se v roce 2019. Nyní se natáčí druhá série, která snad bude mít podobný úspěch. Orlando Bloom v něm hraje hlavní roli – policistu, který vyšetřuje sérii vražd.

Zdroj: Šíp, Instagram

Autor: Raina TomanováSouvisející články