Heidi Janků na svůj věk rozhodně nevypadá. Jaké je její tajemství?

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
heidi janku
Zdroj: Profimedia

Heidi Janků oslaví ještě letos své 59. narozeniny. Rozhodně ale nevypadá na to, že by měla slavit šestý křížek na krku. Jaké je její tajemství na udržení mladistvého vzhledu?

Budete možná překvapeni, ale Heidi přiznala, že žádné tajemství nemá. Není zastáncem estetických zákroků ani kosmetických úprav, které jsou velmi žádané u takto „starých“ osobností. Ty chtějí především vypadat mladě, aby o ně byl stále zájem.

Nechodí na kosmetiku ani plastiky

Heidi Janků šokovala přiznáním, že nechodí na žádné zákroky ani kosmetiku. „Na plastiky nechodím, na kosmetiku taky ne. Nebaví mě to, protože to trvá. Chodím do lesa, užívám si života,“ svěřila se zpěvačka s receptem na mladistvý vzhled.

V téměř šedesáti letech vypadá jako čtyřicetiletá. Je to však zásluha dobrých genů a také toho, že často chodí ven do přírody. Někdy člověk potřebuje k tomu, aby skvěle vypadal, jen trochu čerstvého vzduchu a slunce – a nestojí to ani korunu.

Pro Heidi prozatím není prioritou, aby nějaký estetický zákrok absolvovala, ale radikální ne neříká. „Zázraky se nedějí, asi to jsou geny. Já se plastikám nebráním, takže až to bude potřeba, půjdu,“ přiznala Heidi pro ahaonline.cz.

Za ta léta už ví, co její tělo potřebuje

Oblíbená česká zpěvačka už za ty roky poznala, co její tělo potřebuje a co si vůči němu může dovolit. Nepopírá tak, že změny na něm samozřejmě pozoruje. S ničím si ale neláme hlavu a používá zdravý rozum, aby se ve svém těle cítila pořád dobře.

„Nepřeháním to. Jím všechno, ale střídmě. Malé porce. Ale klidně o půl dvanácté v noci. Ale tělo se mění, ty změny vidím každé ráno. I spalování je pomalejší,“ uvedla Heidi.

Zpěvačka momentálně žije sama, i když je často viděna po boku Jana Tuny, který je moderátorem. Vedle sebe vypadají velmi šťastně, Heidi má ale ráda svůj klídek a vypadá to, že jí to maximálně vyhovuje.

Zdroj: ahaonline.cz

Autor: Raina TomanováSouvisející články